Przyjciółki, 14 sezon. Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Jeśli ktokolwiek wątpił, że powstanie 14. sezon serialu Przyjaciółki, teraz już ma pewność, że tak właśnie jest. A gwiazdy serialu zdradzają, co się wydarzy w nowym sezonie. 

Paweł z Przyjaciółek umrze?

W ostatnim przed wakacjami 158. odcinku Przyjaciółek Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) dowie się, że samolot, którym do Polski z Paryża wracał Paweł (Bartek Kasprzykowski) rozbije się. I będzie niestety osiem ofiar śmiertelnych. Choć to niewiele jak na rejsowy lot, Anka będzie podejrzewała, że jedną z tych osób jest jej mąż. Te ponure i smutne przypuszczenia podkręci niepewność. Komórka męża nie będzie bowiem odpowiadała. Uspokoimy jednak fanów tego wątku serialu Przyjaciółki. Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu prac na planie 14. sezonu Przyjaciółek. Widać na nim cztery główne aktorki. Natomiast za nimi czai się Bartek Kasprzykowski. Wniosek z tego, że Paweł przeżyje awarię. Ale czy będzie mu się układało z Anką?

Patrycja zostanie mamą Klary

Nie mniej dramatycznie zapowiada się wątek Patrycji. W ostatnim przed wakacjami odcinku zobaczymy, jak kobieta z rozpaczy pomyli tabletki uspokajające z nasennymi. Wszystko to dlatego, że Wiki (Roma Gąsiorowska) porwała Klarę. A następnie miała wypadek. Zdradzimy, że nie przeżyje go, co oznacza, że w 14. sezonie serialu Przyjaciółki nie zobaczymy już Gąsiorowskiej. Ciekawe tylko, co zrobi Patrycja ze świadomością, że to Wiktor (Paweł Deląg) jest biologicznym ojcem Klarci! Jedno jest pewne: w tej relacji na pewno nie raz zaiskrzy! Wiktor to przecież przemocowiec, damski bokser. Patrycja dla bezpieczeństwa własnego i Klary dawno powinna go zostawić. Lecz cóż, jej miłość jest chyba ślepa, a utrzymywanie tego wątku w serialu można jedynie tłumaczyć ogromną sympatią Joanny Liszowskiej do Pawła Deląga.

Nowy sezon = nowa miłość?

Sporo pozmienia się w wątku Zuzy. W Przyjaciółkach w jej otoczeniu pojawi się nowy przystojniak, którego w 14. sezonie Przyjaciółek zagra Stefan Pawłowski. Czy utrudni on ponowne zbliżenie Janka (Marek Bukowski) i Zuzy? Po obopólnej zdradzie – seksie Zuzy z Chrisem (Łukasz Konopka) i romansem Janka z Darią (Tamara Ariuch) – trzeba im raczej spokoju. Ale scenarzyści prawdopodobnie znów będą się starali podkręcić temperaturę. Do serialu powróci także szefowa Zuzy, w którą wciela się Monika Dryl.

Uzależniona od Maksa

Inga (Małgorzata Socha) z kolei chyba wreszcie, po wielu próbach znalazła swego mężczyznę (Mateusz Janicki). Czy uda jej się związać z przystojnym Maksem dłużej? Ciekawe, czy scenarzyści wrócą do arcyciekawego wątku seksoholizmu Ingi… O tym jak dokładnie potoczą się losy Przyjaciółek w 14 sezonie, okaże się już jesienią.

Zobacz: To koniec! Głowna bohaterka “Przyjaciółek” zginie w tragicznym wypadku! Koszmarny finał 13. sezonu

Zobacz: Ostatni odcinek Przyjaciółek: śmierć, wielkie pojednanie i dramatyczny wypadek. Ujawniamy, co się wydarzy!

Zobacz: Serial Przyjaciółki traci gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!


×
×