39 i pół tygodnia: Ostatni koncert Darka Jankowskiego był hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka [WIDEO]

Twórcy serialu 39 i pół tygodnia oddali hołd zmarłemu niedawno producentowi. Jedna ze scen finałowego odcinka była prawdziwym hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka. Zobaczcie to wzruszające wideo!
39 i pół tygodnia: Ostatni koncert Darka Jankowskiego był hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka [WIDEO]

Minionego lata wody mazurskiego jeziora Kisajno na zawsze zabrały nam Piotra Woźniaka-Staraka. Polski producent filmowy odszedł, a w świecie aktorskim zapanował smutek i żałoba. Wielu aktorów osobiście znało Piotra. Nic więc dziwnego, że w serialu 39 i pół tygodnia postanowiono oddać hołd legendzie rodzimego kina.

Zobacz: Poznaj pary, które połączyła namiętna miłość podczas pracy na planie serialu! Do dziś są razem szczęśliwi

W finałowym odcinku 39 i pół tygodnia Tomasz Karolak, czyli ekranowy Darek Jankowski wykonał swój ostatni koncert. Jeden z utworów zadedykował właśnie zmarłemu Piotrowi Woźniakowi-Starakowi:

Myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał – mówił niedawno aktor w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobaczcie wzruszającą scenę

To było piękne!

Mega piękne i wzruszające

Płakałam, to było mega

Najzajefajniejszy serial, a koncert podkreślił całość – piszą pod filmem poruszeni internauci.

Czekacie na 2 sezon serialu 39 i pół tygodnia

Zobacz: Jak mieszkają serialowe gwiazdy? Uchylamy rąbka tajemnicy. Zobaczcie tylko te wnętrza!

 


×
×