Mamy zwiastun serialu „39 i pół tygodnia”. Darek Jankowski stanie twarzą w twarz ze śmiertelną chorobą! [WIDEO]

Pamiętacie serial 39 i pół? 10 lat temu był takim hitem, że stacja TVN postanowiła kontynuować mimo długiej przerwy. Już mamy zwiastun nowych odcinków!
39 i pół tygodnia - Tomasz Karolak i Marina

W nowych odcinkach 39 i pół Darek Jankowski (Tomasz Karolak) nie będzie miał łatwego życia. Okaże się, że główny bohater wciąż jest niereformowanym muzykiem. Szybko wyjdzie też na jaw, że wciąż mieszka u swojej byłej żony, bo zwyczajnie nie ma się gdzie podziać. Ich relacje nie będą nawet poprawne.

Zobacz: 39 i pół tygodnia. Tomasz Karolak przegra ze śmiertelną chorobą? Mroczy zwiastun serialu wiele zdradził [WIDEO]

Anka (Daria Widawska) poinformuje „partnera” o swoich wyjazdowych planach. Wtedy przypadkiem wyjdzie na jaw, że anarchista jest śmiertelnie chory! Pozorny twardziel straci przytomność już podczas zwykłego pobierania krwi. Później będzie już tylko gorzej!

Ciężko mi mówić. Ja oczywiście obserwowałem, jak ludzie się dowiadują o takim wyroku. Natomiast jest to tutaj trochę przepuszczone przez serial, scenariusz. Postanowiliśmy stworzyć trochę czarną komedię. I to jest tak, że z pozycji człowieka, który był lekkoduchem, taka informacja powoduje pewną weryfikację jego działań. Mnie najbardziej interesuje to, co się dzieje w nim samym, czyli momenty zwiątpienia w sens leczenia. Są też momenty użalania się nad sobą, a z drugiej strony euforię walki. Darek Jankowski oczywiście tak chciał wszystko naprawić, że wszystko popsuł – powiedział Tomasz Karolak w rozmowie z agencją informacyjną x-news.

Zobacz: 39 i pół. Aktorzy na planie serialu. Stęskniłeś się za nimi? [ZDJĘCIA]

Co ciekawe, na ekranie pojawią się gwiazdy, które dekadę temu także grały w hicie TVN-U: ponownie zobaczymy Magdalenę LamparskąAlana AnderszaMarinę Łuczenko-SzczęsnąWojciecha MecwaldowskiegoAntoniego KrólikowskiegoCezarego KosińskiegoKrzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. A także Michała Koterskiego i Piotra Roguckiego.

ZOBACZ zwiastun serialu 38 i pół tygodnia: 


×
×