Barwy szczęścia (odc.2163): Marek prześladuje Iwonkę. Dowie się wreszcie o ciązy?

Najpierw zapłodnił pasierbicę, a teraz chce ja dopaść. Dlaczego Marek Złoty (Marcin Perchuć ) z Barw szczęścia będzie  chciał się koniecznie skontaktować z Iwoną (Izabela Zwierzyńska)? Po co, skoro Iwonka wyraźnie  go unika?
Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) w "Barwach szczęścia"

CO SIĘ WYDARZY W 2163 ODCINKU „BARW SZCZĘŚCIA”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 W TVP2

Iwona z serialu Barwy szczęścia od  dłuższego czasu unika konfrontacji z ojczymem. Dlaczego? Może wstydzi się, że poszła z nim do łóżka po pijaku i jest w ciąży. Wstyd jej także przed rodzina: w końcu to maż jej zmarłej matki Marii (Iza Kuna) z Barw szczęścia.

Żeby uniknąć spotkań z Markiem, Iza opuściła jego mieszkanie i dla Marka rozpłynęła się w powietrzu. Ostatecznie  wróciła do swego rodzinnego gniazda, by oznajmić bliskim, że jest przy nadziei.  Ale tylko Agata (Natalia Zambrzycka)  wyznała bolesna prawdę i sekret Iwonki, że to Złoty jest ojcem jej nienarodzonego  dziecka.

Czytaj: Barwy szczęścia (odc.2163): Sabina zacznie pić przez syna

Co prawda Iwonce nie udało się uniknąć przypadkowego spotkania z Markiem podczas odwiedzin u siostry Ale postanowiła szybko mu uciec, niczym Kopciuszek na balu. Dlatego w 2163 odcinku  serialu Barwy szczęścia  zdesperowany Marek  będzie szukał Iwonki nawet w jej prac. Uda mu się przyłapać Iwonkę?

Otóż… niekoniecznie,  w 2163. odcinku Barw szczęścia gdy Złoty przyjdzie do przychodni, w której pracuje doktor Pyrka, że lekarka zwolniła się z pracy.

Zobacz: Nowe odcinki serialu Zniewolona z Polakiem w roki głównej. Kiedy premiera?

Jej koleżanka nie będzie umiała powiedzieć gdzie Iwonka teraz jest  zatrudniona i doradzi Złotemu, żeby przepisał się do innej lekarki.

– Wszystkich pacjentów doktor Pyrki przejęła doktor Kowalska, też dobra – powie Markowi.
– Ale to gdzie odeszła, do jakiej przychodni? Nie wątpię, że jest świetną specjalistką, ale ja potrzebuję dostać się do doktor Pyrki, ponieważ bardzo dobrze ustawiła mi leki na astmę –  powie  Złoty

W 2163 odcinku Barw szczęścia Marek będzie kłamał jak najęty, byle tylko wydobyć od byłej koleżanki z pracy Iwonki to, czego chce. Czyli adres nowej pracy pasierbicy. Ale dziewczyna nie będzie umiała mu pomóc.

Najważniejsze jest jednak to, że Marek wciąż nie wie o ciąży. Czy taka rewelacja zmieni jego stosunek do Pyrki?

 

 

 


×
×