Katerina Kowalczuk gwiazdą polskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Polsat walczy o gwiazdę TVP

 Czy wiosną 2020 zobaczymy Katerinę Kowalczuk, gwiazdę serialu Zniewolona, w jednym z tanecznym show? O rosyjską gwiazdę walczy Polsat oraz TVP.  Propozycję złożyli producenci Dance, Dance, Dance w TVP2 i Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Co wybierze piękna Katerina?
Zniewolona, Katia (Katerina Kowalczuk)

Ponoć Kowalczuk bardziej skłania się ku udziałowi w Dance Dance, Dance. Wzięła już nawet udział w próbnych treningach do programu. Ale jest pewien problem. Z Kateriną nie ma kto tańczyć. Początkowo gwiazda myślała, że wystąpi z nią starsza siostra Anna, która także jest aktorką. Ale Anna dostała właśnie rolę w serialu i nie mogłaby na dłuższy czas przyjechać do Polski, by wystąpić w programie TVP2.

Zobacz: Maciej Musiał wyjeżdża z Polski. Dla kariery czy dla dziewczyny?

Co dalej z występem? Kowalczuk musiałaby podpisać kontrakt lada dzień, bo trzeba by było zacząć poważne treningi. Problem jednak w tym, że w Dance, Dance, Dance nie ma wciąż dla niej partnera! To nie może być dowolny tancerz, tylko ktoś bliski Katerinie

„To dla niej trudne, bo wszyscy jej bliscy mieszkają na Ukrainie, mają tam swoje życia i trudno na kilka miesięcy byłoby przenieść im się do Polski” mówi cytowany przez tabloid Fakt informator gazety.

Być może z tego właśnie powodu Katerina zdecyduje się na występ polsatowskim Tańcu z gwiazdami. Kilkanaście tygodni temu w ukraińskiej wersji programu triumfowała Ksenia Myszina, czyli złowieszcza Lidia Szeffer z serialu Zniewolona.

Przeczytaj: Nowe odcinki serialu „Zniewolona” z Polakiem w roli głównej. Kiedy premiera?

Być może z tego powodu Katerina Kowalczuk wybierze jednak Taniec z Gwiazdami. Z drugiej jednak strony ciągnie ją do Dance, dance, dance. Zniewolona zawdzięcza swój sukces także TVP. Ta stacja będzie też koprodukowała kontynuację Zniewolonej. A aktorce podobno zależy na tym, by jednak wystąpić w nowych odcinkach Zniewolonej.

 


×
×