Barwy szczęścia (odc. 2165): Tadeusz ucieknie z Warszawy. Odnajdzie wiarę za granicą?

 W 2165. odcinku serialu Barwy szczęścia były ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) zdecyduje, że chce wyjechać na pielgrzymkę. To dość nietypowe, bo zostawia swoją dziewczynę, z którą uprawiał seks.  Niespodziewanie  jednak Sebastian ogłosi, że chce mu towarzyszyć! Czy obie postacie wrócą jeszcze do Barw szczęścia?

Barwy szczęścia, Tadeusz (Jakub Mróz)

CO SIĘ WYDARZY W 2165 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA W Piątek 3.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Tadeusz z Barw szczęścia zrzucił sutannę po katastrofie busika, w którym zginęła córka Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski).  Dlaczego? Niestety, oskarżał się o tę śmierć, stracił wiarę i zrezygnował z kapłaństwa.

Ksiądz kelner

By móc jakoś egzystować, zatrudnił się bistro Feel Good jako kelner. Jednak ta praca zmieniła wszystko w życiu byłego księdza. To tam właśnie Tadeusz poznał bowiem niezwykle atrakcyjną kelnerkę Renatę (Anna Mrozowska).

Czytaj: Barwy szczęścia (odc.2170): Piotr na zawsze wyjedzie z Warszawy. To Kasia zobaczy go po raz ostatni

To dziewczyna, która ma nieciekawą przeszłość, także kryminalną, ale Tadeuszowi bardzo się spodobała. Ostatnio jednak były ksiądz miał sporo innych rzeczy do przemyślenia.  Chyba dlatego, że  długo był przekonany, że jest winny śmierci Krystiana (Tomasz Skrzypniak). Na szczęście okazało się, Tadeusz jest całkowicie niewinny.

Wyjazd na pielgrzymkę

Kiedy po wyjściu z aresztu w 2165. Odcinku Barw szczęścia Tadeusz odwiedzi Feel Good. A tam właśnie wszyscy, na czele z Renatą, będą liczyć na jego powrót do bistro.  Ale tak jednak nie będzie.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2165). Bożena zdradzi Buna i zajdzie w ciążę z innym?

Tadeusz oświadczy przyjaciołom: Sebastianowi (Marek Krupski), Luizie (Julia Zielińska) i Mirkowi (Oliwier Kozłowski), że planuje wybrać się na pielgrzymkę zagraniczną.  Doda, że bardzo długo nie będzie go w Polsce.  Poruszony tymi słowami przyjaciela Sebastian zapragnie pojechać wraz z nim.

– Odwiozłem Luizę i Mirka do domu dziecka i zdałem sobie sprawę, że jestem sam jak palec.
– Tak pokochałeś te dzieciaki?
– Chyba tak, ale jest coś jeszcze… Weźmiesz mnie na swoją pielgrzymkę? Ja po prostu muszę trochę przemyśleć swoje życie. Ostatnio się w nim pogubiłem.
– Mówisz serio? Naprawdę tego chcesz i nie rozmyślisz się?
– Obiecuję!

Czy Nawrot wróci jeszcze do Barw szczęścia? A może w jakimś zagranicznym sanktuarium odnajdzie zagubioną wiarę i wróci do stanu kapłańskiego? O tym być może dowiemy się z wiosennych odcinków Barw szczęścia.

 


×
×