×

Aborcja w „M jak miłość”?! Łukasz namówi Katię, żeby usunęła ciążę?

W nowych odcinkach M jak miłość Katia (Joanna Jarmołowicz) dowie się, że jest w ciąży i choć to wpadka, to będzie bardzo szczęśliwa. Pojedzie spotkać się z Łukaszem (Jakub Józefowicz), ale nie takiej reakcji będzie się spodziewać! 

W 1458 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 1 października) przekonacie się, że Łukasz jest bezkompromisowy i podły! Katia odwiedzi go bowiem, by poinformować go o ciąży. Przypominamy, że Gruzinka straciła dziewictwo z Wojciechowskim i oczywiście nie planowała od razu zakładać z nim rodziny. Wpadka odrobinę ją zmartwi, ale nawet przez myśl jej nie przejdzie to, co zaproponuje Łukasz!

Zobacz: Ciąża w “M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

Chłopak na samą myśl o rodzicielstwie spanikuje. Jedyną słuszną decyzją wyda mu się aborcja. Ba! Wojciechowski wszystko sam nawet załatwi. Katii wręczy tylko kopertę pełną banknotów i powie:

Chcę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka. Mam adres, jesteśmy umówieni. Pojedziemy i załatwimy to – powie Łukasz.

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Spadaj z mojego życia! Nic nas nie łączy! – rzuci rozżalona Katia, która oczywiście postanowi mimo wszystko urodzić dziecko.

To wszystko bardzo przykre. Mamy nadzieję, że Łukasz pójdzie po rozum do głowy. W oczach Katii jednak wiele straci. Czy kiedykolwiek uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę? I jak zatwardziały tradycjonalista z Gruzji przyjmie wiadomość o ciąży córki? O tym wszystkim dowiemy się już  w październikowych odcinkach M jak miłość na antenie telewizyjnej Dwójki.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski boi się śmierci. Wszystko przez rolę Artura Skalskiego w “M jak miłość”!

Może Cię zainteresować