Ada Fijał przeżyje piekło w nadchodzących odcinkach „Barw szczęścia”. Producenci nie są dla niej łaskawi

Wydawałoby się, że Iga (Ada Fijał) wreszcie wyjdzie na prostą. Niestety los znów nie okaże się dla bohaterki serialu Barwy szczęścia łaskawy. Prawdopodobnie tuż po wakacjach okaże się, że jej córeczka zginie w wypadku pojazdu prowadzonego przez Franka (Mateusz Banasiuk).
Ada Fijał przeżyje piekło w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia". Producenci nie są dla niej łaskawi

Los co raz zsyła na Igę z Barw szczęścia kolejne nieszczęścia. Jej psychika, przez związek z Walawskim (Piotr Jankowski) jest zachwiana. Relacje z tym socjopatą udało się ustabilizować, choć oczywiście były one dalekie od ideału. Długo nie miała też kontaktu ze swoimi dziećmi, ale i to się zmieniło. I wydawało się, że Iga wreszcie zazna odrobiny szczęścia. Ale wszystko znów zmieni się po wakacjach 2019…

Kiedy bus kierowany przez Franka, wiozący dzieci na imprezę sportową zderzy się z osobówką, wiele osób zostanie rannych. Córka Walawskich będzie jedną z najbardziej poszkodowanych. Bo trafi do szpitala w stanie krytycznym. Czy dziewczynka przeżyje? Lekarze nie będą ustawali w wysiłkach, by uratować życie Moniczki (Natalia Żyłowska). Czy to się uda? Bardzo wymowie na ten temat wypowiedziała się sama Ada Fijał, która zasugerowała, że dziewczynka niestety umrze.

– Ja jestem cały czas na etapie pracy. Kręcimy nowe odcinki Barw szczęścia, na które zapraszamy jesienią. Będzie bardzo dużo się działo, będzie dużo nowych wątków, będzie dużo dramatów… Będą Barwy nieszczęścia w wydaniu mojej postaci, która takie to właśnie barwy ostatnio przybiera – powiedziała aktorka w wywiadzie dla przeambitni.pl.

Jak się okazuje, Piotr również będzie obwiniał się o śmierć córki, bo sam wysłał dziecko na mecz. Wyrzuty sumienia odczuje, co oczywiste, także Franek. Chłopak, gdy tylko obudzi się ze śpiączki, będzie przekonany, że to on spowodował wypadek. Prawda jest nieco inna. Wyłączną winę za tę tragiczną w skutkach kolizję ponosi kierowca osobówki, który – jak się okaże, także straci życie na drodze.

Zobacz: Franek z „Barw szczęścia” przeżyje wypadek, ale nie będzie z nim dobrze. Znamy szczegóły!

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×