Adam Werner ojcem? Prawnik z „M jak miłość” dojrzał do założenia rodziny

Ma już swoje lata, poważne stanowisko, naprawdę zasobne konto w banku i... kompletną sieczkę w głowie. Jednak Adam Werner (Jacek Kopczyński) z M jak miłość będzie się chciał wreszcie ustatkować. Wszystko to dzięki zbawiennemu wpływowi Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).
Adam Werner "M jak miłość"

W powakacyjnych odcinkach M jak miłość zobaczymy, że Kinga odwiedzi kancelarię Wernera razem ze swoimi bliźniakami. I wtedy w twardym prawniku obudzi się chęć zostania ojcem, a wręcz – instynkt tacierzyński. Zacznie gruchać do maluszków w podwójnym wózku jakby to on był ich tatą.

– Poznamy nową twarz Wernera. To jest facet, który ma w głowie mnóstwo myśli i ostatnio smucił się, że nikt po nim nie zapłacze, że żyje sobie tak po prostu jak konik polny – mówi Jacek Kopczyński w Kulisach M jak miłość.

Werner szuka matki dla swego dziecka – dodała Katarzyna Cichopek.

Werner, od czasu pojawienia się w M jak miłość miał kilka sympatii. Spotykał się z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), swoją pracownicą Moniką Ochman (Anna Wendzikowska) oraz z siostrą Hanki, Anną (Tamara Arciuch). Ostatnio w głowie zawróciła mu Teresa (Joanna Sydor) – z resztą ze wzajemnością. Jednak z żadną z tych pań raczej nie mogłaby się spodziewać potomka. Zatem kto będzie potencjalną wybranką? Znając skłonności scenarzystów M jak miłość do komplikowania życia bohaterom obstawiamy którąś z już znajomych bohaterek. Idealna byłaby Iza (Adriana Kalska). Z nią Werner stanowiłby nie tylko piękną parę, ale i pomógłby dziewczynie ostatecznie pozbyć się psychopaty Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) z życia. Jak potoczą się losy Wernera i czy po latach znajdzie kobietę swego życia, która da mu upragnione dziecko? O tym przekonamy się w nowym sezonie M jak miłość, którego premiera nastąpi 2 września 2019 w TVP2.

Zobacz: Szykuje się kolejne rozstanie w „M jak miłość”? Internauci nie mogą znieść romansu Olka ze starszą Agnieszką

Zobacz: Rozstanie w “M jak miłość”! Przystojny kochanek porzuci Asię dla innej! Wszystko przez ciążę

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!


×
×