Adam Werner przysposobi dziecko Niny, Katii lub Julki? To teorie fanów „M jak miłość”!

Już nie chce mieć żony i dziecka, a jedynie dziecko. Czy Werner (Jacek Kopczyński) z M jak miłość posunie się do wynajęcia surogatki, żeby spełnić swoje największe marzenie – wychowywanie potomka? A może umówi się z kimś znajomym na adopcję ze wskazaniem...
M jak miłość (odc. 1458): Adam Werner zaadoptuje dziecko Katii i Łukasza?

O tym, że koniecznie chce mieć dziecko, prawnik zacznie mówić, gdy wyjedzie z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) szukać spadkobiercy Starskiego (Radosław Krzyżowski).

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

Werner z M jak miłość wraz z upływającymi latami coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że nie samą pracą człowiek żyje. I że strasznie zazdrości Zduńskim, którzy dochowali się czwórki dzieci. A on, mimo wielu prób nie jest w stanie nawiązać dłuższej relacji z żadną kobietą.

W 1461. odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 14.10.2019 na antenie TVP2) Werner zwierzy się z tego wszystkiego Rogowskiej i zacznie ją otwarcie adorować.

Bo wie pani, dzisiaj te wszystkie młode kobiety… jakoś tak histerycznie reagują na komplementy. Nawet te najbardziej wyszukane… – zacznie marudzić.

Zobacz: Adam Werner poderwie Marysię? W „M jak miłość” Artur Rogowski szaleje z zazdrości, a powodów nie brakuje!

Jednocześnie złoży samokrytykę:

Ja po prostu nie potrafię być wiernym, kochającym mężem, dlatego pomyślałem, że może będę dobrym ojcem. I postanowiłem, że zostanę ojcem – wyzna bez zbędnych ceregieli.

Swoją drogą ciekawe, jak znajdzie surogatkę. Jeśli chciałby, żeby to było jego własne dziecko, musiałby oddać swoje nasienie, które może nie być najlepszej jakości. Może też poszukać ciężarnej kobiety i za odpowiednią sumę namówić ją, by zrzekła się praw rodzicielskich i w USC wskazała jego jako ojca. To jednak oczywiste oszustwo i handel niewinnym dzieckiem.

A może okaże się, że – to teoria fanów M jak miłośćJulka (Joanna Kuberska) po rozstaniu z Pawłem (Rafał Mroczek) dowie się, że nosi jego dziecko. I może oddać Wernerowi maleństwo, a potem wyjechać z Polski lub umrzeć przy porodzie…

Zobacz: M jak miłość. Seks Kisielowej i Roberta. Seniorzy darzą się ponieść namiętności? Zofia ma pewne obawy

Ale w serialu mamy jeszcze dwie niechciane ciąże – tę Niny (Agnieszka Judycka) oraz Katii (Joanna Jarmołowicz). Gdyby więc Werner wiedział o którejś z nich, mógłby działać. I co najważniejsze – wiedziałby, że przysposobione przez niego dziecko nie ma żadnych poważnych obciążeń genetycznych ani nie cierpi na FAS czyli płodowy zespół alkoholowy. Ale w przypadku tych dwóch bohaterek naprawdę mało prawdopodobne jest, by oddały swe dzieci Wernerowi…


×
×