Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wezmą ślub jeszcze w tym roku! Znamy szczegóły ceremonii

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od niedawna są zaręczeni, ale teraz sprawy potoczą się już bardzo szybko. Kiedy aktorzy spotkają się przed ołtarzem? 
M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się na urlopie w Wenecji. Teraz już tylko pozostaje nam czekać na piękne, ślubne zdjęcia tej pary! Kiedy wezmą ślub? To ich słodka tajemnica, ale… Na szczęście widzowie serialu, w którym oboje grają, będą mieli przedsmak ceremonii na szklanym ekranie.

Czytaj: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk

View this post on Instagram

#przysobocie #chwile ❤️

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official) on

Przypominamy, że w M jak miłość Marcin oświadczył się Izie podczas przyjęcia mikołajkowego, potem kupił jej wymarzoną suknię ślubną i był szalenie zdeterminowany, żeby doprowadzić ukochaną przed ołtarz. Sprawy skomplikował jednak Artur (Tomasz Ciachorowski), który podstępem nawiał z ośrodka psychiatrycznego.

Iza w M jak miłość w ciąży czy Adriana Kalska?

Iza w M jak miłość w ciąży czy Adriana Kalska?

Mężczyzna chciał się na nich zemścić i najpewniej planował ich zamordować w domku nad jeziorem. Jego koszmarny plan na szczęście się nie powiódł, bo Olek (Maurycy Popiel) w porę zareagował. To on zamordował szaleńca i zakopał jego ciało w lesie. O wszystkim dowie się Marcin, ale nie powie Izie ani słowa. Ona wciąż będzie przekonana, że jej chory psychicznie były partner gdzieś się ukrywa i planuje ich zniszczyć. Z niepokoju zacznie nawet łykać tabletki na uspokojenie! A te, żeby było ciekawiej przepisze jej szwagier, który ma krew Skalskiego na rękach.

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Sprawdź: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski w szczerym wywiadzie po odejściu z serialu. Żałuje?

Na szczęście w 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.12.2019 na antenie TVP2) Lewińska zacznie czuć się znacznie lepiej. Korzystając z nieobecności dzieci, spędzi nawet z Marcinem namiętną noc! Potem wspólnie z Mają i Szymkiem wyjadą na mały urlop do Grabiny, bo Iza nie będzie chciała już wracać do domku nad jeziorem. Będzie bajkowo i sielsko. Iza i Marcin pierwszy raz od bardzo dawna naprawdę odetchną i odpoczną od problemów dnia codziennego i całego tego zamieszania związanego z Arturem. Właśnie wtedy zgodnie postanowią wznowić ślubne przygotowania. W premierowych odcinkach M jak miłość zakochani powiedzą sobie sakramentalne tak właśnie w Grabinie! Już nie możemy się doczekać! 🙂

Tak będzie wyglądał Marcin na ślubie z Izą w M jak miłość

Tak będzie wyglądał Marcin na ślubie z Izą w M jak miłość

Zobacz: M jak miłość (odc. 1476): Mart ukryje przed rodziną śmiertelną chorobę. Tylko Andrzej pozna jej tajemnicę!


×
×