Adriana Kalska przerażona Tomaszem Ciachorowskim. Aktorka zdradziła szczegóły mrożących krew w żyłach scen z „M jak miłość”

Adriana Kalska, która w M jak miłość gra Izę przestraszyła się Tomasza Ciachorowskiego, czyli serialowego Artura, Aktorzy grali trudne serialowe sceny i emocje były ogromne.

Artur Skalski to psychopata, który od dawna prześladuje swoją byłą żonę Izę, nie raz doprowadzał tę bohaterkę do łez. Straszył, prześladował, groził. Wielu widzów M jak miłość pokochało tego aktora za to, jak wiarygodnie wciela się w postać groźnego psychopaty. Niestety w okazało się, że wielu widzów nie odróżnia serialu od rzeczywistości i Tomasz Ciachorowski spotykał się z naprawdę niemiłymi uwagami na temat swojego postępowania.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski boi się śmieci. Wszystko przez rolę Artura Skalskiego w „M jak miłość”!

Adriana Kalska o scenach z Tomaszem Ciachorowskim

W serialu Artur uciekł z psychiatryka, ukrywa się u swojej lekarki i wciąż marzy o tym by zabić Izę. Jak się okaże w najbliższych odcinkach serialu Artur zrobi wszystko by ostatecznie dopaść Izę. Czy tak będzie? W M jak Miłość Skalski dopadnie ją w domku nad jeziorem. I zacznie dusić.

Dopiero teraz Adriana Kalska wyjawiła w programie śniadaniowym, jakim koszmarem da niej osobiście było kręcenie scen w M jak miłość razem z hiperrealistycznie groźnym Tomaszem, którego prywatnie bardzo lubi.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

"M

Tomek jest cudowny, to jaką rolę stworzył… Wspaniale mi się z nim grało, bo naprawdę się go bałam – wyznała Kalska w Pytaniu na śniadanie.

– Mamy dużo niespodzianek… Przez dobrych kilkanaście odcinków będzie naprawdę dużo emocji, widzowie nie będą mogli spać. To niesamowite, że Tomek Ciachorowski stworzył taką postać, która z jednej strony się podoba, a z drugiej wprowadza element grozy. Widzowie się go boją, rodzina Marcina się go boi, ale Marcin jako byk broni swojej rodziny – dzieci i swojej kobiety – dodał towarzyszący Adrianie Mikołaj Roznerski.

A te wszystkie emocje zobaczymy już we wrześniowych i październikowych odcinkach M jak miłość. Bądźcie czujni!

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?


×
×