Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu „M jak miłość” namieszało w sieci!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieli dziecko? Para aktorów gra razem w M jak miłość, a los wkrótce zaprowadzi ich przed ołtarz. Czy później ich serialowa rodzina znów się powiększy? A może aktorka jest w prawdziwej ciąży? 
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) to ulubieńcy widzów M jak miłość. Ta para w serialu nie ma lekko, ale zawirowania tylko ich do siebie zbliżyły. Teraz razem ukrywają się przed Arturem (Tomasz Ciachorowski), który pragnie zemścić się na byłej żonie.

W 1452 odcinku M jak miłość Chodakowski i jego wybranka będą w Grabinie. Tam Marcin zrobi wszystko, żeby Iza zapomniała o polującym na nią szaleńcu. Tak namówi ją do pracy nad ślubnymi przygotowaniami. Iza wciśnie się więc w ślubną kreację zakupioną kilka miesięcy wcześniej i… się nie zmieści!

Na zdjęciu z opisanej właśnie sceny widzowie dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Internauci komentują:

Izka w ciąży. Ale to w realu, czy w serialu?

To pytanie będzie teraz spędzać sen z powiek fanom tej dwójki. Czy Iza urodzi Marcinowi kolejne dziecko? Chodakowski ma już syna Szymka z poprzedniego związku i Maję, którą urodziła Iza.

Adriana Kalska ukrywa ciążę?

Możliwe też, że „brzuszek” nie jest charakteryzacją, a prawdziwymi ciążowymi krągłościami aktorki, które ciężko już ukryć. Prawdę poznamy dopiero wtedy, gdy aktorka sama zabierze głos w tej sprawie lub gdy M jak miłość wróci na ekrany. Ale to wydarzy się dopiero za trzy miesiące!

Przed nami czas domysłów, plotek i niedopowiedzeń, ale jeśli informacja się potwierdzi to jako pierwsi gorąco gratulujemy! 🙂

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawią się razem w zaskakującej muzycznej odsłonie! Mają już dość grania w “M jak miłość”?!

Zobacz: Roznerski to partner idealny! Swoją śliczną Adrianę Kalską traktował jak królową! TeleKamery 2019 należy do nich!

Zobacz: Piękna Adriana Kalska zaserwowała sobie kosmiczną metamorfozę! Mikołaj Roznerski na jej widok może doznać lekkiego szoku!


×
×