Agata z „Barw szczęścia” wyjedzie z Polski! Ucieczkę przed Patrykiem może nawet przepłacić życiem!

Po wakacjach w Barwach szczęściach Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) czekają kolejne kryzysy w związku. Wszystko to przez byłego chłopaka Agaty, Pawła (Mateusz Rzeźniczak), o którego Patryk jest wciąż bardzo zazdrosny.
Agata z "Barw szczęścia" wyjedzie z Polski! Ucieczkę przed Patrykiem może nawet przepłacić życiem!

Agata z Barw szczęścia wciąż okazuje wiele zainteresowania swojemu ex. Ukrywając ten fakt przed swoim obecnym chłopakiem, będzie chciała polecieć do Izraela. Bo Paweł, który ma poważne problemy ze zdrowiem, popadnie w depresję. Patrykowi, gdy tylko dowie się o zamiarach ukochanej w 2083. odcinku Barw szczęścia, puszczą nerwy. Cała sytuacja będzie miała bardzo dramatyczny finał…

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Stan Pawła po operacji jest naprawdę ciężki – chłopak jest inwalidą. Nic dziwnego, że bardzo to przeżywa. Agata, która ma dla byłego wiele sympatii, też przeżywa jego kłopoty. Tym bardziej że od znajomej pani pilot Miriam (Sandra Staniszewska) usłyszała, że jej były do końca życia będzie musiał korzystać z wózka inwalidzkiego i nigdy nie stanie na nogi. Miriam powiedziała też Agacie, że Paweł już nie chce z tego powodu żyć.

Agata początkowo nie chciała o nim słyszeć – ma do niego wciąż wiele żalu. Kiedy jednak opanuje emocje, postanowi polecieć do Izraela i zacznie rozglądać się za tanim biletem, by jak najszybciej udać się na Bliski Wschód, oczywiście w tajemnicy przed Patrykiem. Ten jednak odkryje zamysł ukochanej i zrobi jej karczemną awanturę.

Zobacz: Odważna propozycja Franka z „Barw szczęścia”. Po wypadku będzie chciał ułożyć sobie życie z Reginą. Co ona na to?

– Czyli olewasz mnie i lecisz do Pawełka?- wykrzyczy zirytowany.
– Postaw się w jego sytuacji… Ta operacja była jego jedyną szansą! – zacznie tłumaczyć mu Agata.
– Wiem i współczuję mu, ale to nie twoja wina, że się nie udała i nie ty mu kazałaś skakać z dachu! – zezłości się Patryk.

Ostatecznie Agata wyjedzie z Polski, ale bynajmniej nie do Pawła. Dowie się, że jej siostra Iwona (Izabela Zwierzyńska) zachorowała na Ukrainie. Gdy Agata do niej dotrze, siostra będzie umierająca. A Agata… również się od niej zarazi. Czy obie przeżyją epidemię odry?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×