Agnieszka Kaczorowska urodziła i pokazała urocze zdjęcia prosto z porodówki! Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska została mamą! Aktorka urodziła 26 lipca w jednym z warszawskich szpitali. Jej pierwsze zdjęcia z maleństwem trafiły właśnie do sieci.
Agnieszka Kaczorowska urodziła i pokazała urocze zdjęcia prosto z porodówki! Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska przebieg ciąży skrupulatnie relacjonowała w mediach społecznościowych. Fani znali każdą jej zachciankę, myśl i widzieli nawet jej szpitalną wyprawkę. Cóż… Pod koniec zrobiło się trochę nerwowo. Przyszła mama coraz bardziej nie mogła doczekać się magicznego dnia, w którym pozna swoją córeczkę. Tej jednak nie spieszyło się do przyjścia na świat.

Dopiero teraz serialowa Bożenka z Klanu przekazała radosną nowinę! Na jej Instagramie pojawiły się właśnie piękne zdjęcia z porodówki i szczery opis:

Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️

Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworska na czele.❤️ .

No i @maciek.pela bez Ciebie nie dałybyśmy rady ! ❤️

Z opisu wynika, że gwiazda wybrała opiekę prywatnej położnej i to właśnie ona (oczywiście poza dumnym tatusiem) towarzyszyła jej w czasie porodu.

A jakie imię młodzi rodzice wybrali dla swojej kruszynki? Agnieszka Kaczorowska jeszcze o tym nie napisała. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejny wpis aktorki, w którym zdradzi nieco więcej. Teraz trzymamy kciuki za nowe obowiązki, wyzwania, nową miłość i życzymy, by te chwile pełne rodzinnego szczęścia trwały już zawsze! 🙂

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!


×
×