Agnieszka rzuci Olka seksocholika! Czy Olszewska z „M jak miłość” w końcu znajdzie miłość swojego życia?

W nowych odcinkach M jak miłość Olek (Maurycy Popiel) okaże się niesłownym gnojkiem. Choć obiecywał Agnieszce Olszewskiej wszystko za seks, ich romans legnie w gruzach. Prawniczka znów zostanie sama i będzie samotnie wychowywać Helenkę (Ola Trojanowska).
Agnieszka rzuci Olka seksocholika! Czy Olszewska z "M jak miłość" w końcu znajdzie miłość swojego życia?

Czy Agnieszka z M jak miłość wreszcie się zakocha, a Chodakowski pójdzie na jakąś terapię, bo dwie albo trzy kochanki jednocześnie to jednak przesada?Trzy? Do serialu po wakacjach wróci też szalona Aneta (Ilona Janyst), a Chodakowski omamił przecież słodkimi słówkami także kelnerkę Agę (Ina Sobala). Na pewno wszystkie w końcu dowiedzą się o sobie i nie spodoba im się to.

Pierwsza spasuje Agnieszka. Mimo że Olek będzie obsypywał ją i córkę prezentami, nie zaślepi to tej inteligentnej kobiety. Nie zwiedzie jej nawet to, że Olek całkiem zręcznie będzie próbował udawać dla jej Helenki tatusia. Olszewska od dawna szuka zrównoważonego, poważnego i seksownego partnera dla siebie. Młody lekarz prawił jej komplementy nalegał, więc ona uległa mu niemal od razu żałując tego kroku. Była przecież świadoma, że pójście do łózka z Olkiem nie będzie romansem jej życia. A ten, jak chwilowo będzie jej się zdawać, już przeżyła ze zmarłym dawno Tomkiem Chodakowskim ( Andrzej Młynarczyk).

W tej sytuacji przydałby się jakiś nawy mężczyzna w życiu Olszewskiej, albo… ktoś kogo dobrze zna. Na przykład Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), którego pozycja narzeczonego Madzi (Anna Mucha) jest zagrożona przez Kamila Gryca (Marcin Bosak), pierwszą wielka miłość Madzi. Agnieszka i Budzyński co prawda kiedyś romansowali, ale minęło sporo czasu, oboje się zmienili i kto wie, może poczują znów coś do siebie? Gdyby tak właśnie się stało, Madzia nie miałaby wyrzutów sumienia, że zostawia Andrzeja tuż przed ślubem.

Zobacz: Iza i Marcin z “M jak miłość” w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Zobacz: Intryga w „M jak miłość”. Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

Zobacz: Nowa Małgosia w “M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?


×
×