Agnieszka Sienkiewicz już nie zagra w „Przyjaciółkach”! Jak zakończy się wątek serialowej Dorotki?

Jeśli to ostatni lub przedostatni sezon Przyjaciółek, to nie zobaczymy już Agnieszki Sienkiewicz w tym serialu! Aktorka po narodzinach swojego dziecka wybrała urlop macierzyński zamiast pracy. Będziecie tęsknić?
Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Na szczęście Agnieszka Sienkiewicz pojawi się, dosłownie na moment w 14. sezonie Przyjaciółek. Polsat pokaże nowe odcinki serialu tej jesieni. Te sceny powstały już dawno temu, gdy dało się jeszcze ukryć ciążowe krągłości gwiazdy.

Mojej bohaterki będzie mniej w Przyjaciółkach, ale nie zawiedzie widzów pomysłowością. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek Dorotki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie .Produkcja dołożyła wszelkich starań, żebym mogła w spokoju przygotować się do narodzin drugiego dziecka – wyjawiła Agnieszka w wywiadzie dla party.pl.

Nie ma jednak co liczyć na jej dalszą pracę w serialu. Aktorka woli być mamą na pełen etat. Tym bardziej, że kilka tygodni temu na świecie pojawiła się jej druga córeczka – Marysia. Agnieszka jest też mamą trzyletniej Zosi. Nic dziwnego, że w tym wyjątkowym momencie swojego życia chce się skupić na rodzinie i dzieciach. Aktorka pokazała nawet jak wygląda po porodzie jej brzuszek. W przeciwieństwie do innych mam celebrytek nie jest on pokazowym sześciopakiem. Taka postawa spotkała się z zachwytem fanek Agnieszki, które pochwaliły ją za odwagę i to, że nie ściemnia przed wielbicielami, że tuż po porodzie kobieta wygląda idealnie.

Z pewnością aktorka zrobi sobie roczną przerwę, a potem znów zacznie chodzić na castingi. Gdzie mogłaby się pojawić? Na pewno nie w serialu M jak miłość, który dał jej ogromną popularność – tam grała Kasię Mularczyk, narzeczoną Marcina Chodakowskiego, która zmarła podczas porodu. Pozostaje jakaś nowa obyczajowa produkcja. Może jednak Agnieszka będzie chciała spróbować swych sił w jakimś innym serialowym gatunku?

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardon”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie “Przyjaciółek”

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy imię i płeć drugiego dziecka gwiazdy!


×
×