Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardom”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Agnieszka Sienkiewicz kilkanaście dni temu została mamą po raz drugi. Teraz opublikowała odważne zdjęcie i pokazała, jak wygląda jej ciało po ciąży! Fanki są zachwycone szczerością aktorki!
Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jak wygląda gwiazda "Przyjaciółek" po porodzie?

Agnieszka Sienkiewicz w połowie lipca została mamą po raz drugi. Gwiazda niechętnie opowiadała o ciążowych dolegliwościach na Instagramie. Unikała też pokazywania rosnącego brzuszka. Powód? Chciała, by ten magiczny czas był wyjątkowy i magiczny tylko dla niej i jej najbliższych.

Teraz jest nieco inaczej. Dumna mama dwóch dziewczynek 3-letniej Zosi i narodzonej niedawno Marysi chętnie pokazuje, jak wygląda. I tu należą się jej wielkie brawa za szczerość! W najnowszym wpisie serialowa Dorota z Przyjaciółek napisała:

Zdaję sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje.

View this post on Instagram

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać???????????? PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje ????????????????????‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

To on po porodzie tak nie wsiąka? – żartowali internauci.

Jesteś bosko cudowna!

Pięknie Pani wygląda i naturalnie. Jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać

Gratuluję naturalności❤️ a nie ścigania się na insta której brzuch jest w lepszej formie i to w jak najkrótszym czasie.

Mądra i z dystansem do siebie

Uwielbiam pani energię i naturalność – pisali szczerze komentujący.

To trzeba przyznać. Agnieszka Sienkiewicz zawsze stawiała naturalność na pierwszym miejscu. Daleko jej do gwiazd, które ścigają się o jak najlepszą formę i chwalą się zdjęciami płaskich, wysportowanych ciał. Ale czy to nie wspaniałe? Internautki darzą ją wielką sympatią, właśnie za to, że niczego nie udaje!

A co z jej rolą w Przyjaciółkach? Gwiazda przyznała, że jej postaci będzie teraz nieco mniej. Wszystko przez to, że aktorka w ciąży nie pracowała na planie, a teraz też chce wykorzystać urlop macierzyński. Rodzina jest dla niej najważniejsza, ale producenci serialu zadbali o to, żeby wątek Doroty wciąż bawił widzów. Szczegóły poznamy jednak dopiero jesienią w telewizji Polsat.

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie „Przyjaciółek”

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy imię i płeć drugiego dziecka gwiazdy!


×
×