Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze. Dorotka z „Przyjaciółek” już tak nie wygląda!

W kręconym właśnie 15. sezonie serialu Przyjaciółki nie zabraknie już Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz)! Aktorka wróciła na plan, ale jej bohterka przeszła poważną metamorfozę!
Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jak wygląda gwiazda "Przyjaciółek" po porodzie?

Agnieszka Sienkiewicz wróciła na plan „Przyjaciółek”

Agnieszka Sienkiewicz w lipcu tego roku została mamą po raz drugi. Jej córeczka Zosia doczekała się młodszej siostrzyczki – Marysi. To jednak nie znaczy, że aktorka postanowiła zrobić sobie długi urlop macierzyński. Ledwie pięć miesięcy po porodzie pracuje już na planie serialu Polsatu.

Zobacz: Gwiazda „Przyjaciółek” uczciła urodziny w wyjątkowy sposób. Wygląda Wam na swój wiek?

To znaczy, że w Przyjaciółkach 15 znów zobaczymy przebojową Dorotkę! I całe szczęście, bo widzowie z pewnością bardzo za nią tęsknili. Ciekawe jest oczywiście to, co wydarzy się w ekranowym życiu brunetki, ale to jeszcze pilnie strzeżona tajemnica. Wiadomo jednak, że Dorotka przejdzie nie lada metamorfozę. Agnieszka Sienkiewicz pokazała się w grzywce zdradzając fanom rąbek tajemnicy.

Już wiemy jak będzie wyglądała Dorotka w Przyjaciółkach – czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

I to jest racja! Dorotka, mama małej Mirandki wróci i znów nieźle namiesza. Już nie możemy doczekać się nowych odcinków. A Wy?


×
×