Agnieszka z „Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?

Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu Na Wspólnej od dawna zmaga się z choroba alkoholową. Choć wydawało się, że już dawna pożegnała się z tym problemem, prawniczka znów zajrzy do kieliszka. Dlaczego?
Agnieszka z "Na Wspólnej" znów będzie pić

Od kiedy w 2006 roku Katarzyna Walter dołączyła do serialu Na Wspólnej, jej bohaterka walczyła z alkoholizmem. Nie raz zawalała sprawy zawodowe, nie raz była na dnie. Parę razy była też na odwyku, ale zawsze, prędzej czy później pod wpływem stresu i problemów osobistych wracała do nałogu, który niszczy jej zdrowie i życie.

Zobacz: Wycofano emisję „Na Wspólnej”! Dlaczego nie ma nowych odcinków serialu?

Za jej ostatnie kłopoty odpowiada cyniczny młody prawnik Darek Żbik (Michał Mikołajczak). Owinął sobie Agnieszkę wokół palca tylko po to, by przejąć jej kancelarię. Z premedytacją wpędził ją ponownie w alkohol, bo wiedział, że tak będzie mu łatwiej przejąć firmę. Całe szczęście Agnieszka poszła po rozum do głowy i wyrzuciła Żbika z pracy.

Czy jednak w nowych odcinkach serialu Agnieszka znów zacznie sięgać do kieliszka? Rąbka tajemnicy uchyliła sama aktorka w wywiadzie dla Tele Tygodnia. Przyznała, że jej odwieczne problemy powrócą. Co konkretnie się wydarzy?

Coś, co moralnie kłóci się z moim światopoglądem i stosunkiem do życia. (…) Olszewska jest postacią dramatyczną: skrajny alkoholizm, romans z młodszym facetem, nieudany zabieg dermatologii kosmetycznej… Mimo to z nowym wątkiem miałam zgryz – powiedziała.

Zobacz: Marta Wierzbicka przeszła wakacyjną metamorfozę! To już nie jest Ola Zimińska z “Na wspólnej”!

Aktorka nie chciała jednak zdradzić, z jakim tym razem problemem Olszewska będzie musiała się zmierzyć. Może z obroną jakiegoś problematycznego klienta, na przykład pedofila? Przez pijaństwo prawniczka znów będzie miała kłopoty, ale aktorka jest do tego przygotowana bardzo dobrze.

Alkoholizm od początku był wpisany w tę postać, teoretycznie wyleczoną, ale kiedy przyszło jej zmierzyć się z problemami wróciła do nałogu. Od 15 lat prowadzę zajęcia charytatywne z ludźmi uzależnionymi, więc coś o tym wiem – dodała gwiazda w wywiadzie.

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję?


×
×