Aktor z serialu „Zniewolona” przed laty grał w polskiej produkcji. Rozpoznajecie?

Jest tak przystojny i utalentowany, że natychmiast polski producent filmowy powinien go zaangażować. O kogo chodzi? O Maxima Radugina czyli Żadana z serialu Zniewolona. Jak się okazuje, rosyjski aktor kocha Polskę i Polaków. I to nie tylko dlatego, że serial z jego udziałem odniósł nad Wisłą spektakularny sukces. 41-letni Radugin... debiutował 18 lat temu w polskim filmie Break Point.
Aktor z serialu "Zniewolona" przed laty grał w polskiej produkcji. Rozpoznajecie?

Warto zerknąć na zdjęcia z tamtej produkcji, żeby zobaczyć, że również wtedy Maksim był przystojniakiem. Miał szczęście, bo zagrał z największymi polskimi aktorami. – Danielem Olbrychskim, Janem Englertem, Ewą Kasprzyk czy Krystyną Feldman. Na fotosach z filmu przypomina nieco… prezentera TVP2 Aleksandra Sikorę.

Zobacz: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?

Przystojny Rosjanin przypomniał o tym filmie, pokazując fotkę z planu na swoim Instagramie, podpisując ją: „18 lat temu w Polsce. Mój pierwszy film Break Point u boku wspaniałych partnerów: Daniela Olbrychskiego, Karoliny Gruszki, Jana Englerta. Dziękuję Ci pięknie, Polsko! Tęsknię za Tobą, mam nadzieję na szybkie spotkanie!”.

View this post on Instagram

??18 years ago in Poland. My first film "Break Point", the leading role, great partners: Daniel Olbrychski, Karlina Gruszka, Jan Englert, Irina Rozanova, Alexey Kravchenko, Ewa Szykulska and others.. My best regards to Poland! Miss you, hope to come back soon! Этот кадр снят ровно 18 лет назад. Польша, мой самый первый фильм "Брейк поинт", главная роль и мои великолепные партнеры: Даниэль Ольбрэгский, Ян Энглерт, Алексей Кравченко,Ирина Розанова, Каролина Грушка и другие. Привет Польше!..I 'll be back !!!..)) #maximradugin #максимрадугин #zniewolona #breakpoint

A post shared by Максим Радугин (@maximradugin_official) on

W odpowiedzi na te miłe słowa, polscy fani aktora zasypali go zaproszeniami. Ciekawe, czy Maxim skorzysta z zaproszenia? Na pewno, jeśli ziszczą się plotki o trzecim sezonie Zniewolonej, a Żadanowi jakimś cudem udało się przeżyć. Ponoć TVP chce włączyć się w produkcje tego przeboju. Włodarze telewizji publicznej liczą też na to, że akcja serialu może przenieść się do Polski. I w ten sposób Żadan oraz Katia (Katerina Kowalczuk) trafiliby nad Wisłę!

Zobacz: Zniewolona 3 sezon: Lidia Szeffer żyje! Potwierdziły się przypuszczenia internautów. To ona zabiła Żadana?

Być może ten plan się powiedzie i Maxim znów będzie mógł zagrać w Polsce Na razie jest bardzo zapracowany. Kręci zdjęcia do nowych produkcji a to w Moskwie, a to w Kijowie, a to w Mińsku. Na szczęście jednak znajduje czas na hobby. Radugin jest zapalonym tenisistą oraz motocyklistą. Nie unika też ćwiczeń na siłowni. Serce, oprócz żony Nelly i trójki dzieci skradła mu jeszcze jedna istota: biały kotek o imieniu Tom.

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu


×
×