Aleksandra Chodakowska wyczuje, że Olek ukrywa mroczną tajemnicę. Pozna prawdę o zabójstwie Artura?

Serce matki wie wszystko. Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) z M jak miłość będzie wiedziała, że z jej synem Olkiem (Maurycy Popiel) dzieje się coś strasznego. Czy domyśli się, że jej młodszy synek jest zabójcą Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski)?
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

W 1463 odcinku M jak miłość (emisja 21 października w TVP2) Aleksandra postanowi porozmawiać z Marcinem (Mikołaj Roznerski) o Olku. Widzi przecież że młodszy syn jest w bardzo złym stanie: stał się nerwowy, drażliwy, nadużywa alkoholu i innych środków.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego

Takie tragedie dzieci to matki po prostu czują. Widzą to po sposobie trzymania głowy, po plecach, po obojczykach. Po prostu widzą, że coś bardzo złego się dzieje – mówiła w „Kulisach M jak miłość” o swojej bohaterce Małgorzata Pieczyńska.

Kobieta na razie może tylko się domyślać, co za zmartwienie trawi jej syna. Wie, że dzieje się coś bardzo złego, nie wie, jak Olek sobie z tym radzi. A robi to w najgorszy możliwy sposób. Leki popija alkoholem. Jako lekarz wie, że może mu się coś stać.

Zobacz: Zemsta zza grobu. W „M jak miłość” martwy Artur zniszczy interes Marcina Chodakowskiego

Ale o tym, że to on zabił, ostatecznie powie Marcinowi dopiero w 1469 odcinku M jak miłość (emisja 11 listopada 2019 w TVP2). Marcin będzie wstrząśnięty wyznaniem brata, ale bardzo mu podziękuje za to, że bohatersko usunął Skalskiego z życia jego i Izy (Adriana Kalska). Powie, że będzie mu na zawsze dłużny. Wtedy Olek poprosi go, by nikomu o tym nie mówił, nawet Izie…

Ale nie tylko Aleksandra domyśli się, że Olek zabił Artura, a tę pewność będzie miał Marcin. Również ciotka Skalskiego (Agata Rzeszewska) będzie przekonana, że jej psychopatyczny bratanek nie żyje. Była u wróżki i ta zobaczyła, że Artura nie ma już wśród żywych. Czy również poinformowała zrozpaczoną kobietę, kto pomógł mu zejść z tego świata?

Zobacz: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?


×
×