×

Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

Już niedługo w M jak miłość pojawi się nowa bohaterka! Czy śliczna Ala (Alicja Ostolska) odbije Lilce Mateusza (Krystian Domagała)?

Już niedługo w M jak miłość pojawi się nowa ślicznotka, która nieźle namiesza w życiu mieszkańców Grabiny. Będzei nią Ala – siostrzenica księdza. Proboszcz (Maciej Damięcki) przedstawi dziewczynę swojej najwierniejszej parafiance czyli Barbarze (Teresa Lipowska). Jednak osiemnastolatka nie wzbudzi sympatii ani zaufania seniorki rodu Mostowiaków. Dlaczego?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1475) Leszek ma gdzieś zdrowie swojego dziecka! Nina nie będzie mogła liczyć na jego wsparcie

Barbara zauważy w jej oczach nadmierną figlarność, która mocno ją zaniepokoi. Basia przecież zna dobrze ludzi i zauważy, że dziewczyna gra tylko przed nią i wujem grzeczną i ułożoną. W rzeczywistości wcale taka nie jest. Barbarze wyda się, że Ala sprawi wiele kłopotów. Nie tylko wujkowi, ale i Mostowiakom…

[wp_quiz id=”460″]

Postać Ali pojawi się w jednym z noworocznych odcinków M jak miłość. Co takiego będzie robiła dziewczyna? To córka siostry księdza, siostra zmarłego policjanta Roberta Wrońskiego (Filip Gurłacz), którego zabił pedofil z Grabiny, lecz niewiele o niej wiemy. Z pewnością tak ładna nastolatka ma już świadomość, że robi wrażenie na mężczyznach. Może zwrócić uwagę na Mateusza, który, choć zakochany w Lilce, może nie umieć odmówić tak urodziwej koleżance?

Sprawdź: Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz Ciachorowski znów na planie 

Ale niewykluczone też, że dziewczyna zacznie romansować z kimś od niej starszym. Może z Jankiem (Tomas Kollarik)? A może na przykład z … Rogowskim (Robert Moskwa). Z pewnością jednak rola będzie duża i znacząca, choć dla grającej ją Alicji M jak miłość to pierwsza serialowa przygoda. Wcześniej występowała jedynie w telewizyjnych reklamach. Zawsze jednak marzyła, by wystąpić w kultowej telenoweli Dwójki.

View this post on Instagram

dinner in selavi

A post shared by @ alicjaostolska_ on

Byłam ogromną fanką M jak miłość. Zaczęło się od tego, że siadałam z babcią przed telewizorem. Ja byłam zafascynowana każdym wątkiem. Powiem szczerze, że to było moje marzenie, więc teraz jestem najszczęśliwszą osobą na świecie – powiedziała Super Expressowi Alicja Ostolska.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1474) Mateusz wprowadzi się do Lilki! Co wydarzy się dalej?

Może Cię zainteresować