Andriej Żadan uratuje Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu „Zniewolona”? Wiemy!

Coraz brutalniej robi się w serialu Zniewolona! Burdelmama z domu publicznego, w którym znalazła się Katia (Katerina Kowalczuk) zacznie ją więzić. Po co? Za cnotę ślicznotki chce sowicie zapłacić pewien zboczony Holender, Vanhel. Zwyrodnialec odurzy biedną dziewczynę i spróbuje ją zgwałcić!
Andriej Żadan uratował Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu "Zniewolona"? Wiemy!

W Zniewolonej Vanhel zapłaci burdelmamie jeszcze za to, by Katia, która wciąż nie oddała swego wianka żadnemu mężczyźnie, udawała przed nim małą dziewczynkę. Zboczeniec upije ją, ale dziewczynie jakimś cudem uda się uciec z łap Holendra dewianta. Kiedy w 36. odcinku serialu Zniewolona Vanhel rzuci się na Katię, uda jej się uciec z pokoju klienta. Pomocy udzieli jej Andriej Żadan (Maxim Radugin), który akurat także będzie umilał sobie życie w tym przybytku uciech. Tylko dzięki niemu Katia nie zostanie zgwałcona. To jednak wcale nie oznacza, że madame pozwoli jej odejść ze służby.

Vanhel będzie chciała jednak wyegzekwować od Madame to, za co zapłacił, czyli stosunek z Kateriną. Jednak do tak brutalnych i perwersyjnych scen nie dojdzie, bo w 37. odcinku Zniewolonej Andriej spłaci Holendra z nadwyżką. Przekona też chytrą burdelmamę, by uwolniła dziewczynę. O czym to może świadczyć? Ano o tym, że Żadan coś od Katii chce. Ani chybi jest w niej zakochany! Tylko że ona, walcząca z kolejnymi przeciwnościami losu, nie widzi jego kolejnych dobrych uczynków wobec niej. Co więcej, Katia będzie przekonana, że Żadan chcę ja swoją dobrocią kupić i zapewne znów zniewolić oraz zmusić do seksu.

By uciec jak najdalej od prześladującego ja wielbiciela, zgłosi się do pracy w majątku wicegubernatora Korieniewa, gdzie dostanie posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii. Czy jednak jako nauczycielka młodego panicza zazna choć chwili spokoju? Może tam ostatecznie znajdzie się mężczyzna, który pokocha ją szczerze i całym sercem. Po tylu fatalnych dla niej zwrotach akcji, Katia zasługuje na chwilę szczęścia.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Zobacz: Największa gwiazda “Zniewolonej” opublikowała szczególny list do Polaków! Fani serialu będą w siódmym niebie!

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni


×
×