Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski! To koniec „Świata według Kiepskich”?

Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski. Wszystko przez córki - Zuzannę i Kasię - które zagroziły ojcu, nie będą się z nim więcej spotykały! Czy wyjazd popularnego aktora oznacza… koniec Świata według Kiepskich?
Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski! To koniec "Świata według Kiepskich"?

Andrzej Grabowski faktycznie wyjeżdża z kraju, ale tylko na zasłużone wakacje. Okazuje się, że gwiazdor nie był na dłuższym niż kilka dni wyjeździe od… 15 lat! Do tej pory po prostu pracował, bywa że co weekend. Do regeneracji wystarczył mu dzień lub dwa nad morzem. Ale córki, które bardzo kochają swego sławnego tatę, zbuntowały się.

Zobacz: Andrzej Grabowski zagrał u Patryka Vegi Jarosława Kaczyńskiego! Zapłacił za to utratą pracy! Kara jak za czasów PRL-U!

Aktor nie miał czasu ani dla nich, ani dla wnuków. Ciągle zajmowały go nowe projekty. Jak zdradził magazynowi Na żywo informator, Grabowski poważnie rozsierdził Kasię i Zuzię Grabowskie.

Zbuntowały się i zapowiedziały, że jeśli nie odpocznie, nie wyjedzie na urlop z prawdziwego zdarzenia, one przestaną go odwiedzać w domu pod Warszawą – zapewniał informator.

Skruszony ojciec obiecał im ,że pojedzie wreszcie na urlop. I bardzo dobrze, bo pan Andrzej jest już w wieku, w którym trzeba rozsądnie gospodarować siłami nawet jeśli bardzo kocha się swoją pracę.

Jechałem występować nad morze, to tam miałem dzień wolny i wtedy odpoczywałem. Podobnie było w górach, ale nie wyjeżdżałem na tygodniowy wypoczynek. W tym roku, po 15 latach, pierwszy raz polecę na zagraniczne wakacje i urlop z prawdziwego zdarzenia. Zamierzam wyłączyć telefon i mieć chwilę dla siebie – zdradza aktor w magazynie Na żywo.

Zobacz: Wycofano emisję “Na Wspólnej”! Dlaczego nie ma nowych odcinków serialu?

Grabowski zapewnił, że wyjeżdża właśnie na wakacje za granicę, gdzie pogoda jest bardziej stabilna. Faktycznie, musi porządnie doładować baterie, bo przed im pracowity sezon. Od września będzie znów jurorował w Tańcu z gwiazdami. Przed nim też premiera filmu Patryka Vegi Polityka, gdzie wciela się w samego wszechwładnego prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz: Andrzej Grabowski schudł więcej niż Karolina Szostak! Zdradził sekret swojej magicznej metamorfozy


×
×