Andrzej z „Przyjaciółek” prywatnie. Adam Adamonis opowiedział o swoim życiu uczuciowym

Adam Adamonis od 7 lat wciela się w postać Andrzeja z Przyjaciółek. Tam szturmem podbija kobiece serca i wdaje się w liczne romanse, a jak wygląda jego życie prywatne?
Andrzej z "Przyjaciółek" prywatnie. Adam Adamonis opowiedział o swoim życiu uczuciowym: "Zaczyna się po czterdziestce!"

W Przyjaciółkach Andrzej nie należy do wstydliwych. Na początku istnienia serialu był mężem Ingi (Małgorzata Socha), ale zdradził ją z Dorotką (Agnieszka Sienkiewicz). Panie ku naszemu zdziwieniu nawet się ze sobą zaprzyjaźniły! Andrzej w końcu porzucił i Dorotkę i szalał przebierając w kochankach. Przypominamy, że całkiem niedawno umawiał się nawet ze starszą koleżanką Hani (Pola Figurska) ze szkoły!

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Jego historie miłosne są bardzo zawiłe, ale Inga jest nieodłącznym elementem jego życia. Była żona jest przecież matką jego nastoletniej córki. Na dodatek łączą ich bardzo przyjazne relacje – spotykają się, rozmawiają, radzą, plotkują – jak prawdziwe… Przyjaciółki!

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”

Aktor zdradził też, że w kolejnym sezonie będzie jeszcze ciekawiej, bo… Uwaga! Inga i Andrzej prawdopodobnie znów wezmą ślub. Po latach życia osobno uzmysłowią sobie w końcu, że po prostu są sobie pisani. A co z życiem prywatnym aktora? Adam Adamonis zdradził, że choć dobija już do czterdziestki, to żony jeszcze nie ma. Jest jednak w jego życiu ktoś, kto nadaje się na to miejsce.

Zobacz: Przyjaciółki. Patrycja odkryje romans Wiktora! Jeleński umawia się na schadzki do hotelu

Nie mam, wszystko przede mną. Moje życie zaczęło się dosyć późno. Wcześniej musiałem zająć się naprawą siebie. Teraz jak to się mówi, że życie zaczyna się przed czterdziestką, czy po, to tak się właśnie czuję. Mam partnerkę, są wzloty i upadki jak to bywa w życiu. Zobaczymy – powiedział tajemniczo Adam Adamonis w rozmowie z portalem Party.pl


×
×