Tomasz Oświeciński już tak nie wygląda! Niesamowita metamorfoza Andrzejka z „M jak miłość”

Tomasz Oświeciński od czterech lat wciela się w postać Andrzejka z M jak miłość. Po łysym, barczystym pracowniku siedliska nie ma już ani śladu. Metamorfoza Was zaskoczy! 
Tomas Oświeciński i Olga Szomańska

Tomasz Oświeciński nie jest zawodowym aktorem, ale widzowie pokochali go za rolę w M jak miłość. Trener osobisty (bo tym zajmował się przed karierą w telewizji) rozwiną skrzydła i teraz kojarzyć go też możecie z filmów Patryka Vegi: Pitbull, Kobiety mafii, Botoks czy Plagi Breslau. Właśnie na potrzeby kolejnego kinowego hitu siłacz przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Mowa o filmie Polityka. Tam ku zaskoczeniu widzów kojarzony z osiłkiem aktor wcieli się w rolę księdza! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Premiera Polityki planowana jest na 6 września 2019. Na planie praca wre, ale to już ostatnie szlify. Niedługo materiał trafi do osób zajmujących się montażem, a efekt końcowy podziwiać będzie można na dużym ekranie w całej Polsce. I choć do premiery zostało jeszcze trochę czasu, to o produkcji jest już głośno. Politycy drżą bojąc się, że scenariusz to cios wymierzony w jedną z partii. A premierę nieprzypadkowo zaplanowano tak, by odbyła się przed wyborami parlamentarnymi. Twórca jednak stanowczo temu przeczy i zaznacza:

Polityka jest jedynym brudniejszym od show-biznesu światem – powiedział tłumacząc, że właśnie to chce pokazać swoim widzom. 

A co wydarzy się z bohaterem granym przez Tomasza Oświecińskiego w M jak miłość? Nie będzie pewnie tajemnicą jeśli zdradzimy, że Andrzejek i Marzenka (Olga Szomańska) nie ustąpią w staraniach o dziecko. Przypominamy, że żona siłacza poddała się nawet zabiegowi, który ma ułatwić jej zajście w ciążę. Liczymy więc na to, że Lisiecki wkrótce zostanie ojcem. Jak sami wiecie, marzył o tym od dawna.

Zobacz: Tomasz Oświeciński szykuje się do roli z Małgorzatą Rozenek! To może być kinowy hit na miarę „Narodzin gwiazdy”! [WIDEO]

Zobacz: Strzelanina w „M jak miłość”! Kolejna gwiazda pożegna się z serialem?

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!


×
×