Anita Sokołowska zrobiła sobie tatuaż w bardzo widocznym miejscu! Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Jest powód do dumy?

Aktorstwo ma to do siebie, że można być każdym kim tylko się zechce. Anita Sokołowska przeszła właśnie metamorfozę do kolejnej roli. Jak teraz wygląda?
Anita Sokołowska zrobiła sobie tatuaż w bardzo widocznym miejscu! Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie

Anita Sokołowska, którą uwielbiacie za rolę Zuzy w Przyjaciółkach, wcześniej była też Leną w Na dobre i na złe. Ale to dopiero rozgrzewka! Aktorka zapewnia, że czekają ją nowe, zawodowe wyzwania. Jednym z nich jest rola tajemniczej Małgorzaty, w filmie Ostra, o którym pisała wielokrotnie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Najnowsze zdjęcie może jednak wzbudzić niepokój jej fanów. Anita Sokołowska pochwaliła się bowiem dziarą na szyi! Napis „pomyśl zanim…” na szczęście jest tylko charakteryzacją, a tatuaż najpewniej powstał ze zmywalnej henny.

Co to za rola? Aktorka jest bardzo tajemnicza. W komentarzach zdradziła tylko, że w takim wcieleniu będzie można zobaczyć ją już 5 listopada. Podejrzewamy jednak, że chodzi o udział w filmie Jak poślubić milionera? Aktorka udostępniła też inne zdjęcie z planu, a dzień wcześniej o tej produkcji pisała także Małgorzata Socha. Wygląda więc na to, że chodzi o kolejną polską komedię, która późną jesienią trafi do kin.

Fanom tatuaż bardzo się spodobał – tak samo jak prosta grzywka aktorki. A Wam, podoba się tak groźne wcielenie Zuzy z Przyjaciółek?

View this post on Instagram

Stylóweczka do kolejnej roli… #movie #tattoo

A post shared by Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa) on

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka”, “Przyjaciółki” czy “Pod powierzchnią”?

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu i w stroju sprzątaczki! Na co dzień nie wygląda jak gwiazda!

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!


×
×