Anna Dereszowska w „Ojcu Mateuszu”. Bogata bizneswoman otworzy ekskluzywną restaurację w Sandomierzu

Czy nowa bohaterka w Ojcu Mateuszu, którą zagra Anna Dereszowska, zabierze na zawsze z plebanii uzdolnioną kulinarnie gosposię Natalię Borowik (Kinga Preis)?
Anna Dereszowska makijaż

Anna Dereszowska wystąpi w roli sandomierskiej milionerki, której ktoś porwał ukochaną córkę. Przy okazji proboszcz załatwi Natalii pracę szefa kuchni w nowej ekskluzywnej restauracji lokalnej bogaczki. Dereszowska to teraz główna kobieca gwiazda w Echu serca. Nie pogardziła jednak rolą w Ojcu Mateuszu, bo bardzo prywatnie lubi Artura Żmijewskiego. Niedawno miała okazję spotkać go na planie kontynuacji Odwróconych, oboje wystąpili też w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi

Zobacz: Nowe gwiazdy dołączyły do obsady serialu „Ojciec Mateusz”. Wątki z udziałem tych sław rozgrzeją widzów Telewizji Polskiej

W Ojcu Mateuszu zobaczymy ją jako dobrą znajomą serialowego księdza Żmigrodzkiego, Violę Kostrzewską. Będzie niemal pewna, że jej śliczną córkę Ludwikę (Julia Kostow) uprowadził były wspólnik jej męża Michała (Tomasz Borkowski). Ale okaże się, że podejrzany o porwanie mężczyzna przebywał w tym czasie w niedalekich Kielcach. Sprawa okaże się bardzo skomplikowana. Między innymi wyjdzie na jaw, że mąż Violi ma romans z dziewczyną lokalnego gangstera.

Zanim jednak dojdzie do porwania, Viola zacnie wylewać inne żale przed Mateuszem Niebawem otwiera w Sandomierzu ekskluzywną restaurację, a szef kuchni, którego zatrudniła, zostawił ją. Teraz nie może otworzyć lokalu. Na szczęście dobroduszny Mateusz natychmiast pospieszy piękności z pomocą. Przecież jego własna gosposia jest mistrzynią gotowania. Natalia mogłaby rozkręcić restaurację Violi!

Zobacz: Pierwszy seks Mateusza i Lilki z „M jak miłość”. Pierwszy raz nie będzie ich wymarzonym

Ja to zwykła plebanijna gosposia jestem, cień ubrany w sukienkę – stwierdzi skromnie Natalia na wiadomość, że ksiądz Żmigrodzki załatwił jej nową pełną wyzwań pracę.

Ale mimo to Borowik obieca swojemu księdzu, że pomoże jego przyjaciółce, choć jedynie dobrą radą. Bo jednak ekskluzywnych dań nie potrafi gotować. Jest za to mistrzynią pysznej kuchni domowej.

Natalia oczywiście pójdzie spotkać się z Kostrzewską, ciekawa kobiety, którą tak lubi ojciec Mateusz. Ciekawe, czy jednak Viola przekona Natalię, żeby rozwinęła kulinarne skrzydła właśnie u niej w firmie? Odcinek z Anną Dereszowską zobaczymy 31 października w TVP1.

Zobacz: Maciej Musiał po wielu latach przerwy wraca do „Ojca Mateusza”!


×
×