Anna Dereszowska zastąpi Kamillę Baar-Kochańską. To nie jedyna zmiana w serialu „Echo serca”. Znamy szczegóły!

A to niespodzianka! W drugim sezonie serialu Echo serca nowym szpitalnym psychologiem, w miejsce Kamilli Baar-Kochańskiej, została Anna Dereszowska! To jednak nie koniec niespodzianek, bo serial zmienia też stację, w której będzie od września pokazywany.
Anna Dereszowska zastąpi Kamillę Baar-Kochańską. To nie jedyna zmiana w serialu "Echo serca". Znamy szczegóły!

W drugim sezonie Echa serca bohaterowie będą mierzyć się z konsekwencjami wybuchu gazu w Szpitalu Północnym. Najbardziej ucierpiała w nim Magda, grana przez Kamillę Baar-Kochańską, która doznała tak rozległych obrażeń mózgu, że jej życiu wciąż zagraża niebezpieczeństwo. Magda stara się nie poddawać, chce walczyć o w miarę normalne życie, ale wie, że w tym stanie nie może pracować. Odchodzi na zwolnienie, a na jej miejsce do Szpitala Północnego przychodzi jej koleżanka ze studiów – Agnieszka (w tej roli Anna Dereszowska). To ona zostaje psychologiem, do którego wszyscy przychodzą po pomoc. Obie panie od dawna ze sobą rywalizują. Ciekawe, czy bohaterka Dereszowskiej ostatecznie wygryzie panią psycholog graną przez Baar-Kochańską.

Zobacz: Nowy turecki serial już od września w TVP. „Przysięga” zastąpi widzom „Wspaniałe stulecie”?

Bohaterka Dereszowskiej to komisarz Agnieszka Czubaj – która do niedawna pracowała w wydziale kryminalnym. Magda nie znosi Agnieszki, bo ta przed laty odbiła jej ukochanego. Agnieszka zrobiła to dlatego, że obie się o coś pokłóciły, choć wcześniej były najlepszymi przyjaciółkami na roku. Dlatego potem na lata wyjechała z kraju. To ona była powodem, dla którego pani psycholog przed laty wyjechała z kraju na długie lata.

Czy awans Dereszowskiej na główną bohaterkę Echa serca oznacza, że Baar-Kochańska niebawem zniknie z serialu? To całkiem możliwe, bo nie pokazała się na konferencji ramówkowej TVP.

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”! Marzenie jednej z par spełni się zaraz po wakacyjnej przerwie

Serial od tego sezonu będzie można oglądać w TVP2 we wtorkowe wieczory o 21.50. To odważna decyzja prezesa Jacka Kurskiego, który w ten sposób „zasypuje dziury” spowodowane odpływem w tym czasie widzów do innych stacji. Kurski chce także, by telewizyjna Dwójka stała się kanałem serialowo-rozrywkowym.

Zobacz: Grażyna Szapołowska dołączyła do obsady kultowego serialu TVP1. Wiemy, kogo zagra! Jest już zwiastun [WIDEO]


×
×