Gwiazda „Na Wspólnej” urodziła! „Nasz drugi syn jest już z nami”

Anna Kerth urodziła! Gwiazda Na Wspólnej podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Powitała na świecie swojego drugiego syna. Zobacz, jak wygląda maleństwo.

Anna Kerth, to aktorka znana głównie z serialu Na wspólnej. Prywatnie jest żoną Michała Gosiewskiego, który również pracuje przy tym serialu. Para właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. A jeszcze tak niedawno podziwialiśmy ją w pierwszej ciąży. Aktorka radosną nowiną podzieliła się na swoim Instagramie.

Zobacz: Anna Kerth pochwaliła się uroczym zdjęciem. Widać już ciążowe krągłości?

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! Naczekaliśmy się. Nasz drugi syn jest już z nami. Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co – napisała gwiazda.

W dalszej części postu, Anna Kerth, dziękuje wszystkim za wsparcie, podczas całej ciąży i porodu. Lekarzom, położnej, rodzinie.

 (…) Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.
Jesteśmy w komplecie.

View this post on Instagram

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! ????????Naczekaliśmy się ???? Nasz drugi syn jest już z nami ???? Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co ???????????????????????? Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem… Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina – która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”… Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ???????????? Jesteśmy w komplecie ????——> ????‍????‍????‍???????????????????????? #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #missioncompleted

A post shared by Anna Kerth (@anna_kerth) on

Natychmiast posypały się gratulacje. Obserwujący Annę Kerth zareagowali błyskawicznie.

  • Gratulacje!
  • Zdrowia, gratulacje!
  • Cieszymy się z Wami. Gratulacje!
  • Dużo zdrowia!
  • Przespanych nocy! – piszą fani aktorki.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dołączyć się do życzeń. Rodzicom i starszemu bratu, serdecznie gratulujemy! Czekamy na dalsze wieści.

Zobacz: Polska gwiazda urodziła! Znamy płeć i imię dziecka! Są też słodkie zdjęcia noworodka


×
×