×

Anna Mucha jest w trzeciej ciąży? Pod zdjęciem aktorki posypały się gratulacje!

Anna Mucha jest już mamą szczęśliwej dwójki, ale wiele wskazuje na to, że Teodor i Stefania mogą niedługo mieć rodzeństwo! Zobaczcie tylko najnowsze zdjęcie aktorki!

Życie Anny Muchy jest tematem wielu dyskusji w mediach. Aktorka jest świetna w tym, co robi. Gra w serialach i w teatrze, a każdą wolną chwilę poświęca dzieciom. Możliwe, że niedługo będzie miała kolejnego potomka! Przynajmniej to próbowała zakomunikować publikując w sieci zdjęcie, na którym trzyma się za brzuszek.

Zobacz: Opalona Anna Mucha nie zna litości! Jej wakacyjna fotka zagotowała wszystkich fanów! Zobaczcie co się u niej zadziało od pasa w dół!

View this post on Instagram

więcej na razie nie mogę zdradzić … ????????

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Więcej na razie nie mogę zdradzić – napisała jedynie pod fotką.

Niżej posypały się gratulacje, bo internauci uwierzyli, że gwiazda kolejny raz spodziewa się dziecka. Inni – bardziej czujni domyślają się, że chodzi o rolę w serialu M jak miłość.

Zobacz: Anna Mucha w tramwaju wyglądała co najmniej dziwnie. Z trudem rozpoznaliśmy w niej seksbombę z czerwonych dywanów

Madzia z „M jak miłość” w ciąży?

Czyżby ekranowa Madzia zaszła w ciążę? A jeśli tak – to z kim? Czy Chodakowska urodzi Andrzejowi (Krystian Wieczorek) dziecko? Oboje o tym marzyli, ale Magda po przeszczepie serca musi na siebie wyjątkowo uważać i ciąża może być dla niej bezpośrednim zagrożeniem życia. Jednak jeśli to prawda, to widzowie kultowego serialu TVP2 będą zachwyceni! Widzą doskonale, że Magda jeszcze jakiś czas temu była gotowa zrobić wszystko, byleby spełnić swoje pragnienie o zostaniu matką. Ma już co prawda syna Maćka (Franciszek Przanowski), ale adoptowała go, bo właśnie przez problemy z sercem nie mogła zajść w upragnioną ciążę. Czy tym razem się uda?

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Możliwe też, że aktorka nie jest w ciąży – ani w serialu, ani prywatnie – i zwyczajnie drwi z internautów! Nie jest przecież tajemnicą, że gwiazda jest prawdziwym smakoszem, a trzymać się za brzuszek mogła po solidnym obiadku.

Może Cię zainteresować