Ile Anna Mucha zarabia w „M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła: „Mnie płacą więcej za…”

Jesteście ciekawi, ile zarabia Anna Mucha, która gra w M jak miłość już 18 lat? Widzowie pokochali Madzię Marszałek i nie wyobrażają już sobie serialu bez niej. Są jednak sceny, które bardziej się jej opłacają, i te… do których sama musi dopłacać.

Anna Mucha, czyli serialowa Madzia z M jak miłość to postać, którą widzowie seriali dosłownie uwielbiają. Aktorka nie kryje się też ze swoją szczerością i tym właśnie zyskuje sympatię internautów. Ostatnio pokazała się bez grama makijażu, jednak nie to wzbudziło największe poruszenie wśród jej fanów.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Ile zarabia Anna Mucha?

Dziś na profilu gwiazdy na Instagramie mieliście niepowtarzalną okazję zadać jej pytanie. Wśród puli pytań nie zabrakło tych o zarobki. Ile zarabia Anan Mucha?

Praca na planie to 12 godzin. To jest tzw. dniówka – wyjaśniła na wstępie Anna Mucha.

Ta informacja w żadnym stopniu nie zaspokoiła ciekawości widzów. Pytali dalej:

Nocki lepiej płatne?

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)

Tu gwiazda pozwoliła sobie na żarcik:

Mnie płacą więcej za sceny biegania (sportu), ale za to dopłacam do scen seksu – odpisała, i teraz już wiemy, dlaczego w „M jak miłość jest” tak mało erotycznych scen 🙂

A tak całkiem serio, Anna Mucha odpisała:

Dodatkowo płatne są nadgodziny, ale staramy się tego unikać.

Swoją drogą warunki pracy na planie i nadgodziny były kiedyś głośno komentowane przez serialowego Marka Mostowiaka. Kacper Kuszewski odchodząc z produkcji obnażył wiele faktów, które nigdy miały nie wyjść na światło dzienne.

Zobacz: Producent „M jak miłość” nareszcie zabrał głos w sprawie zarzutów Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego

Anna Mucha nie zdradziła niestety wprost, ile zarabia za dzień zdjęciowy. Można się jednak domyślać, że to zadowalająca kwota, skoro gwiazda całe swoje dorosłe życie pracuje właśnie z ekipą M jak miłość.

Z resztą jak już kiedyś podsumowaliśmy, serialowa Madzia tylko w 2015 roku zarobiła 800 tysięcy złotych! To poważna sumka. Zawdzięcza ją jednak nie tylko serialowej roli, ale także reklamom, w których wtedy brała udział. Od tamtej pory wcale ich nie ubyło 🙂


×
×