Anna Mucha zachwyca ciałem nawet Barbarę Kurdej-Szatan. Nagranie z teatralnej garderoby wszystko zdradza

Anna Mucha jest piękna i trudno się z tym nie zgodzić. Jej wdziękom uległa nawet Barbara Kurdej-Szatan! Która część ciała koleżanki podoba jej się najbardziej? Wiemy!
Anna Mucha zachwyca ciałem nawet Barbarę Kurdej-Szatan. Nagranie z teatralnej garderoby wszystko zdradza

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan pracują razem na planie M jak miłość, ale nie mają tam ze sobą wiele do czynienia. Asia Chodakowska i Madzia Chodakowska choć mają takie samo nazwisko, na ekranie wcale się nie widują. Ich wątki nie są powiązane w żaden istotny sposób. Inaczej jest jednak w teatrze.

Aktorki podróżują razem po Polsce ze spektaklem Pikantni. I… Jest naprawdę pikantnie! Niech świadczy o tym choćby nagranie zza kulis, gdzie Anna Mucha paraduje w skąpym stroju, a Barbara Kurdej-Szatan z podziwem się jej przygląda!

Patrzcie na te nogi! Nogi ma dobre! – wzdycha blondynka.

Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan całkiem niedawno wyznała, że ma kompleks – właśnie na punkcie swoich nóg. Nic więc dziwnego, że zwraca uwagę właśnie na tę część ciała.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro ” Ja bym tak komuś nie napisała”

Pod jednym z jej wakacyjnych zdjęć internautka napisała:

Bardzo Cię lubię, ale nogi masz bardzo klocowate

Aktorka od razu odpowiedziała i nie kryła, że zrobiło jej się bardzo przykro.

Ja bym tak komuś nie napisała. Nie widzę w tym sensu.Tomasz Kammel powiedział, że moje nóżki są „juicy” i tego się trzymam.

Gwiazda stara się jednak racjonalnie do tego podchodzić. Hejtu w sieci nie da się ominąć i nie należy się tym bardzo przejmować:

Co do hejtu… Przyznam, że musiałam się do tego przyzwyczaić. Najpierw oczywiście było, że beznadziejnie gram. Że mam słoniowatość nóg. Nie jestem fankom moich nóg, ale słoniowatość to chyba przesada – mówiła kiedyś Barbara Kurdej-Szatan w Kulisach serialu M jak miłość.

Naszym zdaniem Anna Mucha ma piękne nogi, ale Barbara Kurdej-Szatan w niczym jej nie ustępuje. To piękne i zdolne gwiazdy, bez których nie wyobrażamy sobie już naszego show-biznesu 🙂

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła swój sprawdzony sposób na kaca! Internauci ozłocą ją za sekretną poradę!


×
×