Anna Mucha zaliczyła wpadkę, a teraz się pociesza. Wielu może jej tylko pozazdrościć!

Anna Mucha jest szalenie zorganizowana, ale tym razem coś zawiodło. Gwiazda M jak miłość zaliczyła sporą wpadkę, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Prawda?

Anna Mucha, którą doskonale znacie jako Magdę Chodakowską z M jak miłość gra także w teatrze. Aktorka podróżuje więc po Polsce, a żeby było wygodniej jeździ pociągami. Niestety dziś spóźniła się na dworzec. Coś co wielu z nas potraktowałoby jak złośliwość losu, Anna obróciła w pozytyw! Ma w końcu czas na to, co lubi najbardziej.

Zobacz: Anna Mucha w Jerozolimie ukrywa dzieci przed internautami. Stefania to urocza dziewczynka!

Jak się człowiek spóźni na pociąg do Katowic, to co ma? Ma czas na tiramisu. Ma czas, żeby się pocieszyć, żeby wypić dobrą kawę. Choć w Katowicach znam świetne miejsce do wypicia kawy. Bardzo przepraszam, że nie odwiedzę dzisiaj moich katowickich miejsc, ale niestety nie będzie na to czasu – powiedziała gwiazda serialu.

Anna Mucha słynie z tego, że lubi dobrze zjeść. Diety nie są dla niej! Ekranowa Madzia wiele razy zapewniała, że to właśnie z pysznych posiłków czerpie radość życia. Wielokrotnie pokazywała też na Instagramie, jakie pyszności zajada – a podróżując po Polsce i po całym świecie na każdym kroku ma okazję kosztować innych, wspaniałych smaków. Tiramisu z lokalu w pobliżu dworca też okazało się boskie!

Zobacz: Ile Anna Mucha zarabia w “M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła: “Mnie płacą więcej za…”

Co Wam będę mówić? Opłacało się! Ależ to jest dobre.

Wielu może Anit takich luksusów tylko pozazdrościć. W końcu ci, którzy żyją na wiecznej diecie nie czerpią przyjemności z jedzenia tego, co tłuste, słodkie, wręcz rozpływające się w ustach.

Na samą myśl już nam ślinka leci 🙂

Zobacz: Olek to morderca! Kochanka z prokuratury się od niego odwróci? Wiemy, co wydarzy się po śmierci Artura w “M jak miłość”


×
×