Anna Mucha poprowadzi własny program! Przez nowy projekt zniknie z „M jak miłość”?

Anna Mucha będzie miała własny program w internecie. O czym? O podróżowaniu i spotkaniach z interesującymi ludźmi. Czy przez ten nowy projekt zniknie jej Madzia z M jak miłość?
Anna Mucha

W serialu jej watek jest bardzo rozbudowany. Zazdrość i napięcie pomiędzy jej pierwszą miłością Kamilem Grycem (Marcin Bosak) a jej obecnym narzeczonym Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) są ogromne. Fani serialu M jak miłość zadają sobie pytanie, kogo ostatecznie wybierze Madzia (Anna Mucha). Czy skłoni się ku Grycowi – pewnemu siebie, nieco aroganckiemu, ale otwarcie adorującemu Magdę prawnikowi, który niewątpliwie chce ją odbić Andrzejowi i co raz to chciałby obsypywać naprawdę kosztownymi prezentami? Czy może pozostanie wierna poczciwemu Andrzejowi, z którym czuje się taka bezpieczna, kochana, ale dla którego ideałem spędzania wieczoru jest seans filmowy pod ciepłym kocem i herbatą w domu?

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Na pewno Gryc nie zaprzestanie walki o Madzię, aż do jej ślubu. A ten zbliża się już wielkimi krokami, choć na razie narzeczeni będą mieli poważne kłopoty związane z pracą Andrzeja. Ich mieszkanie zdemoluje mafia, a Madzia zagrozi zerwaniem zaręczyn, jeśli Budzyński nie zrezygnuje z niebezpiecznej sprawy. Na szczęście Budzyński nie będzie ryzykował i odda sprawę Wernerowi.

Niedawno aktorka udzieliła wywiadu magazynowi Gala i przyznała, że poza M jak miłość ma wiele ciekawych ofert, choć nie wszystkie przyjmuje.

Dostałam ostatnio propozycję zagrania… anorektyczki! Co biorę jako świadectwo wiary w mój talent aktorski! Ale honorarium, które mi zaproponowano, było głodowe, więc musiałam zrezygnować…

Na razie jednak najwięcej jej czasu zajmuje nowy projekt:

Jestem na etapie montażu i dopinania projektu, przed wielką premierą. Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości – zdradziła w wywiadzie.

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych aktorka publikowała krótkie recenzje restauracji odwiedzanych na wakacjach, więc może to będzie tego typu program?

Na razie Anna Mucha umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół jej nowego projektu. Ale fani M jak miłość mogą być pewni, że na razie z serialu nie odejdzie, bo to on daje jej największą rozpoznawalność i przynosi niemałe pieniądze.

Zobacz: Kolejny dramat Kingi w „M jak miłość”. Zduńska jest poważnie chora!


×
×