Anna Nowak-Ibisz w „Na Wspólnej”. Kogo zagra? Mamy komentarz gwiazdy

Była żona Krzysztofa Ibisza, Anna Nowak-Ibisz znana z programu Pani gadżet, dostała rolę w serialu Na Wspólnej. Wbrew krążącym plotkom nie zagra jednak samej siebie – telewizyjnej gwiazdy pracującej przy programie prezentującym modne gadżety.
Anna Nowak-Ibisz w "Na Wspólnej". Kogo zagra? Mamy komentarz gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz z zawodu jest aktorką. W 1989 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. W 1990 roku zadebiutowała na deskach Teatru Studio w Warszawie, z którym była związana do 1993 roku.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Anna Nowak-Ibisz w Na Wspólnej. Kogo zagra?

Prawdziwą karierę zrobiła jednak w Niemczech, gdzie przez lata była gwiazdą telenoweli Lindenstrasse, gdzie grała rolę polskiej imigrantki, fryzjerki Urszuli Winickiej. Ale Anna Nowak-Ibisz grywała też w polskich produkcjach, m. in.. w: Prawie Agaty, Klubie szalonych dziewic, M jak miłość, Kasi i Tomku czy 13 posterunku.

W takim razie wydało się – twórcy serialu Na Wspólnej rzeczywiście zaprosili mnie do współpracy, a ja zgodziłam się natychmiast. W końcu, jak Marcin i Dorota wspomnieli, z zawodu jestem aktorką, grałam przez prawie 20 lat w kultowym niemieckim serialu Lindenstrasse, więc propozycja powrotu do grania bardzo mnie ucieszyła. Mam nadzieję, że fanom serialu „Na Wspólnej” spodoba się rola, w której mnie obsadzono. Zdementuję przy tej okazji plotki i krótkie notki niektórych dziennikarzy, że prawdopodobnie zagram siebie czyli Panią Gadżet. Dorota Wellman kochana moja – ściskam za pomysł zagrania u Vegi – moja redakcja ma już nawet offowe materiały, które chcą mu wysłać, żeby podać reżyserowi gotowca na dłoni” – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Zobacz: Marta Wierzbicka wróci do “Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Wielbicielom Na Wspólnej pozostaje tylko czekać, w jakiej roli zobaczymy gwiazdę w telenoweli TVN.

Na co dzień Anna Nowak Ibisz prowadzi w TVN Style program Pani Gadżet. W 2009 roku miała wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, a jej partnerem był Cezary Olszewski.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2948): Mikołaj rzuci podłą Romę i będzie próbował odzyskać Martę. Uda się?

View this post on Instagram

Taki poranek… Wracam do domu, odpalam moją stację matkę a tam w Ddtvn mówią o mnie moi najmilejsi ❣️???? @jastrzabjastrzab ❣️Agnieszko dziękuję Ci ,podziwiam Cie za to jak szybko działasz i zdobywasz informacje ????Nikt nic nie wie, ale nie Ty ???? w takim razie wydało się – twórcy serialu Na Wspólnej rzeczywiście zaprosili mnie do współpracy, a ja zgodziłam się natychmiast , w końcu jak Marcin i Dorota wspomnieli z zawodu jestem aktorką , grałam przez prawie 20 lat w kultowym niemieckim serialu Lindenstrasse , więc propozycja powrotu do grania bardzo mnie ucieszyła . Mam nadzieję, że fanom serialu Na Wspólnej spodoba się rola, w której mnie obsadzono. Zdementuję przy tej okazji plotki i krótkie notki niektórych dziennikarzy, że prawdopobnie zagram siebie czyli Panią Gadżet , widocznie nie odrobili lekcji i nie wiedzą, że skończyłam Łódzką Szkołę Filmową a aktor może ale nie musi grać siebie samego ???? Dorota Wellman kochana moja – ściskam za pomysł zagrania u Vegi – moja redakcja ma już nawet offowe materiały, które chcą mu wysłać, żeby podać reżyserowi gotowca na dłoni ????????????#poranek #ddtvn???? #jakmilo #dziękuję #moimkolegom ????#nawspólnej #nowapropozycja #serial #dołączyłamdoobsady #radość #jastrząbpost @jastrzabjastrzab – dziękuję ???? @staging.jastrzabpost.pl @jastrzabjastrzab

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on


×
×