Gwiazda „M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady „Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-u nikt się nie spodziewał!

Zdobył ogromną popularność jako Bartek, brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w M jak miłość, a teraz zostawi serial dla konkurencyjnej stacji? Arkadiusza Smoleńskiego, znanego także z Korony Królów zobaczymy w roli policjanta w Na Wspólnej.
M jak miłość

Arkadiusz Smoleński w Na Wspólnej będzie starał się wsadzić za kratki doktora Ostrowskiego (Marek Kalita). Czy to oznacza, ze jego postać zniknie z M jak miłość?

Wątek, w którym pojawia się Smoleński w Na Wspólnej to kwestia bieżących odcinków serialu, pokazywanych w TVN przez całe lato. Choć serialowi producenci raczej nie zgadzają się, by aktorzy grali w konkurencyjnych serialach, Smoleńskiemu na to pozwolono. Może dlatego, że M jak miłość, gdzie aktor występuje w jednym z najbardziej eksponowanych wątków, ma właśnie letnia przerwę.

Arkadiusza Smoleńskiego w Na Wspólnej zobaczymy już w lipcu. Tym razem aktor wcieli się w rolę policjanta, który będzie prowadził śledztwo przeciw chirurgowi, doktorowi Ostrowskiemu. Kiedyś ten lekarz – krystalicznie czysty, lecz nieco aspołeczny był oskarżony o branie łapówek, zaś teraz – o błąd w sztuce.

Dobra wiadomość dla fanów M jak miłość

Zatem udział Arkadiusza Smoleńskiego w zdjęciach do Na Wspólnej nie oznacza, że aktor żegna się z rolą w M jak miłość. Tam jego życie również nie będzie sielanka, bo Bartek będzie musiał walczyć ponowie o uczucia żony Uli (Iga Krefft) z konkurentem Jankiem (Tomas Kollarik).

Arkadiusz Smoleński jest jednak aktorem, któremu nie wystarcza serialowa kariera – a pojawia się jeszcze w innych serialach producentów M jak miłość – w W rytmie serca (aspirant Seba – w tej roli od września) oraz Na dobre i na złe ( przyjaciel Radwana czyli Mateusza Damieckiego). Smoleński grywa też w kabarecie Polefka, gdzie może zaprezentować talent komediowy. I jedno jest pewne: aktor jest wszechstronny, jeszcze nieograny i robi naprawdę błyskotliwą karierę, do której trampolina był udział właśnie w M jak miłość.

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w „M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? „Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: „M jak miłość” po wakacjach. Ula pogodzi się z Sonią? Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Zobacz: Dlaczego Kacper Kuszewski nie wróci do „M jak miłość”? Wszystko jasne!


×
×