Artur z „M jak miłość” zabrał ze sobą do grobu tajemnicę. Czy Karski odnajdzie ciało zamordowanej Darii?

Policjant Karski (Krzysztof Kwiatkowski) z M jak miłość zorientuje się niebawem, że lekarka Daria (Ewelina Gnysińska), pod której opieką znajdował się Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) zaginęła bez śladu. Czy śledztwo doprowadzi funkcjonariusza do odnalezienia ciała Artura oraz wskazania jego zabójcy – Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel)?
Artur z "M jak miłość" zabrał ze sobą do grobu tajemnicę. Czy Karski odnajdzie ciało zamordowanej Darii?

W 1463. odcinku M jak miłość (emisja 21 października w TVP2) policja na czele z Jakubem zacznie szukać Darii. Tajemnicze zaginięcie lekarki z psychiatryka, która po urlopie nie wróciła do pracy, zacznie coraz bardziej niepokoić śledczych. Jak się okaże, nie wróciła z urlopu, ale też nie wyjechała do Stanów, choć miała wizę. Od jakiegoś czasu nie utrzymuje kontaktów ze znajomymi i rodziną.

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

Co zatem stało się Darią? Pobitą, wręcz skatowaną i przerażoną kobietę wywiózł do lasu Skalski. Tam prawdopodobnie ja zabił. Tę tezę potwierdził grający Skalskiego Tomasz Ciachorowski. Co jednak psychopata zrobił z jej ciałem? Tego nie wiadomo. Również scen, w których Artur odbiera swojej lekarce życie nie zobaczyliśmy w serialu.

Tymczasem Karski ustali, że tajemnicze znikniecie Darii zbiegło się w czasie ze zniknięciem Artura. Ma rację, ale nie wie najważniejszego: że Daria była jego kochanką, że Artur już kiedyś kogoś zamordował, oraz ze poszukiwany przez niego złoczyńca już nie żyje!

Zobacz: Makabryczna śmierć Artura w „M jak miłość”. Tomasz Ciachorowski żegna się z produkcją

Intuicja zaprowadzi go do domku nad jeziorem, gdzie doszło do tragedii. Tam policja zacznie szukać jakiś śladów Artura. Wszystko dlatego, że Olek (Maurycy Popiel) zezna, że szaleniec uciekł po bójce, gdy już padł strzał. Oczywiście Chodakowski ani myśli przyznać się do tego, że to on zamordował Artura, choć tak naprawdę w obronie własnej.

Jednak policja cały czas uważa, że Artur i Daria żyją. Ciekawe, czy Karski połączy zeznania nowego sąsiada (Tomasz Dedek), który widział jak Olek zakopuje ciało Artura w lesie. Czy gdy odnajdzie i zidentyfikuje ciało, czy postawi zarzuty Olkowi? Równie interesujące jest to, że policja może nie znaleźć nigdy ciała Darii. Tajemnicę, gdzie ono jest, zabrał ze sobą do grobu Artur Skalski. Dowiedz się więcej: Śledztwo w „M jak miłość”. Policjant odnajdzie ciało Artura i odkryje jego mroczne tajemnice


×
×