Asia z „M jak miłość” dowie się o dziecku Niny i Leszka? Krajewski spróbuje wszystko ukryć, ale jego była będzie cwana!

W nowym sezonie M jak miłość Asia (Barbara Kurdej-Szatan) mogłaby być szczęśliwa z Leszkiem (Sławomir Uniatowski), ale wszystko zrujnuje Nina (Agnieszka Judycka). Poznajcie szczegóły!
M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

W M jak miłość Asia straciła głowę dla szalenie przystojnego i uzdolnionego Leszka. Z resztą trudno jej się dziwić. To prawdziwy romantyk! Wydawać by się mogło, że Chodakowska ułoży sobie z nim życie i pierwszy raz po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) będzie z kimś naprawdę szczęśliwa. Niestety… To tylko pozory.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od “M jak miłość”! I to na własną prośbę!

W nowych odcinkach M jak miłość będzie zupełnie inaczej, a wszystko przez Ninę i jej ciążę. Już 1456 odcinku (emisja we wtorek 24 września) Krajewski odbierze telefon ze szpitala. Wymknie się z łóżka Joasi i pojedzie do szpitala, do którego trafi jego była. Na miejscu dowie się, że Nina cierpi na amnezję, co może szkodzić zdrowiu ich dziecka. Kobieta będzie poruszona sytuacją i oczywiście od razu wyzna Leszkowi, że to jest jego dziecko. Na dowód, że mówi prawdę, zgodzi się wykonać test potwierdzający jego ojcostwo.

Zobacz: Intryga w “M jak miłość”. Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

On jednak będzie miał to gdzieś. Nie będzie chciał znać Niny i nie uwierzy ani na moment, że niewierna partnerka jest w ciąży właśnie z nim. Krajewski poprosi dziewczynę, by więcej do niego nie dzwoniła! A gdy wróci na Wietrzną powie Asi tylko, że Nina zasłabła i nie zająknie się nawet o ciąży. Nina będzie jednak przebiegła. Jak się domyślacie zrobi wszystko, co w jej mocy, by Chodakowska dowiedziała się o jej ciąży i o tym, że Leszek próbuje wszystko przed nią ukryć! Może faktycznie będzie miał co ukrywać? Potwierdzą to testy DNA, na które w końcu zdecyduje się przyszła mamusia. A Asia? Gdy o wszystkim się dowie z pewnością będzie zawiedziona postępowaniem i nieszczerością nowego kochanka. A miało być tak pięknie!

Zobacz: M jak miłość. Nina zniszczy Asi życie! Odbierze jej nie tylko Leszka!


×
×