Dwie aktorki żegnają się z „M jak miłość”! To koniec ważnego wątku i pożegnanie kluczowych postaci. Szkoda!

W serialu są o siebie zazdrosne i kochają jednego mężczyznę, ale na szczęście w realu Barbara Kurdej-Szatan czyli serialowa Asia z M jak miłość oraz Agnieszka Judycka grająca byłą Leszka (Sławek Uniatowski), bardzo się lubią. Tym smutniej było im się pożegnać z planem M jak miłość? Czyżby już na zawsze?
M jak miłość, Nina (Agnieszka Judycka), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

Na planie M jak miłość Agnieszka Judycka właśnie była ostatni raz przed przerwą świąteczną. Kto wie, może ostatni raz w ogóle. Czy to samo dzieje się z Barbarą Kurdej-Szatan?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

„Ostatni raz razem na planie przed Świętami!” – napisała serialowa Nina pod zdjęciem z nieco refleksyjną Barbarą.

Skąd ta smutna mina aktorki? Wszystko wskazuje na to, że jej dni na planie flagowego serialu TVP2 są policzone i produkcja, zazwyczaj zawierająca z aktorami kontrakt na rok kalendarzowy, będzie musiała, chcąc nie chcąc, pożegnać się i z Barbarą. Wszytko to przez poparcie dla związków LGBT+ , jakiego aktorka udzieliła w swoich mediach społecznościowych. Popieranie wszystkich „kochających inaczej” jest nie w smak prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu. Państwowy nadawca promuje bardzo konserwatywne wartości rodzinne.

Zobacz: Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

Agnieszka Judycka wygląda na dużo bardziej zadowoloną. Może jest zmęczona graniem Niny. To ciężka rola, bo w M jak miłość kobieta straci dziecko, i to w bardzo dramatycznych okolicznościach. Granie takich scen nie przychodzi żadnej aktorce łatwo. Ale jeśli z serialem pożegna się też Kurdej-Szatan, wątek Judyckiej również raczej nie będzie miał racji bytu.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Mateusz jest gotów na wielkie poświęcenie. Wszystko z miłości do Lilki

A czy w święta będziemy oglądać M jak miłość? Nie będzie z tym tak źle. Co prawda tuż przed Bożym Narodzeniem będzie emitowany tylko jeden odcinek M jak miłość – w poniedziałek, 23. grudnia 2019, a wigilię nie będzie emisji serialu. Kolejny, 1480. odcinek zobaczymy w ostatni poniedziałek roku, 30 grudnia 2019.


×
×