Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Jest już oficjalny komentarz aktorki

Co będzie z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) w M jak miłość? Czy grająca ją aktorka zniknie z serialu? Od miesięcy mówi się przecież o tym, że Barbara Kurdej-Szatan ma zostać zwolniona także z tej produkcji... Ile w tym prawdy?
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z „M jak miłość”?

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan ma odejść z M jak miłość plotkuje się już od wakacji. To właśnie w czerwcu straciła pracę na planie sztandarowych programów Telewizji Polskiej: Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1479) Asia i Leszek zbudują swój związek na tragedii Niny?

Aktorka ujawniła przykre kulisy rozstania z ówczesnym pracodawcą. Wtedy widzowie zaczęli drżeć o losy jej postaci. Czy Asię Chodakowską też miało czekać „zwolnienie”?

To nieprawda, nie ma takich planów – powiedziała w rozmowie z „Party” Karolina Baranowska, PR produkcji serialu.

Głos zabrała też sama aktorka i nie była zadowolona.

To bzdura. Nie wyrzucą mnie z „M jak miłość” – mówi „Party” Basia Kurdej-Szatan i dodała – A niech sobie gdybają, to się wszystko jeszcze okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, jak jest pisana o mnie nieprawda. To mi się nie podoba, ale co mam zrobić?

Zobacz: Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

Fani serialu o Mostowiakach nie mają więc powodów do zmartwień. Gwiazda co prawda dawno nie dodawała zdjęć zza kulis M jak miłość, ale to nie znaczy, że już tam nie pracuje! Możemy spać spokojnie i czekać na to, w którą stronę rozwinie się wątek Chodakowskiej. Będzie z Leszkiem (Sławek Uniatowski), czy z Michałem (Paweł Deląg)? Jak sądzicie?


×
×