Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa

Barbara Kurdej-Szatan już nie przypomina spokojnej i ułożonej Joasi z M jak miłość. Aktorka zaszalała, ale efekt raczej Wam się nie spodoba! Co operacje plastyczne robią z ludźmi?
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest piękna i naturalna, ale to, co teraz się z nią stało wbije Was w fotel. Aktorka, która w naszej świadomości jest dziewczyną z sąsiedztwa o długich blond włosach przeszła przerażającą metamorfozę!

Zobacz: Kariera Barbary Kurdej-Szatan wisi na włosku? Wszystko rozstrzygnie się w „Tańcu z Gwiazdami”

Usta wielkie niczym pontony zdecydowanie jej nie pasują. Na szczęście… to tylko nowy filtr z aplikacji Instagram! Serialowa Asia z M jak miłość przez moment wyglądała jakby powiększyła sobie wargi u jednego z chirurgów plastycznych. Po tym co zobaczyła, raczej nigdy nie zdecyduje się na podobny zabieg.

Pracuję dzisiaj z Basią Kurdej-Szatan, która poleciła mi swojego lekarza estetycznego – powiedziała Marta Wojtal kierując telefon na twarz koleżanki.

Kur**! Cudowne! – wybuchła śmiechem Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od “M jak miłość”! I to na własną prośbę!

Trzeba przyznać, że efekt powala, ale w złym tego słowa znaczeniu. Mamy nadzieję, że aktorka nigdy nie zdecyduje się na wizytę u chirurga plastycznego! Asia z M jak miłość wygląda pięknie nawet bez makijażu! Musicie jednak wiedzieć, że gwiazda ma kilka kompleksów. Jednym z nich są jej nogi. Więcej znajdziecie tutaj: Barbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro „Ja bym tak komuś nie napisała”

Lada moment będziemy mogli podziwiać Barbarę Kurdej-Szatan w nowych odcinkach kultowego serialu TVP2 i w premierowych odcinkach W rytmie serca. Na dodatek co tydzień będziemy kibicować jej w tanecznych zmaganiach na parkiecie. To będzie jej jesień!


×
×