Barbara Kurdej-Szatan uśmiercona w „M jak miłość”? Aktorka skomentowała scenariusz nowych odcinków

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z Telewizji Polskiej wiadomo od dawna. A co z jej rolą w M jak miłość? Czy jej bohaterka Joasia Chodakowska umrze? Wszystko jest jasne!
Producenci "M jak miłość" pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości

Barbara Kurdej-Szatan w czerwcu poinformowała, że została zwolniona z TVP. Aktorka umieściła wtedy stosowne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym napisała, że smuci ją jedynie sposób, w jaki zakończono z nią współpracę.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od “M jak miłość”! I to na własną prośbę!

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z M jak miłość? 

Barbara Kurdej-Szatan straciła ciepłe posadki w kilku programach, ale jej rola w M jak miłość podobno nie jest zagrożona. Gwiazda zapytana przez dziennikarkę Party.pl o uśmiercenie jej postaci potraktowała sprawę z uśmiechem i przyznała, że na ten temat nic jej nie wiadomo. Wątek serialowej Asi będzie się rozwijać.

Zobacz: Kariera Barbary Kurdej-Szatan wisi na włosku? Wszystko rozstrzygnie się w “Tańcu z Gwiazdami”

Będę kontynuowała. Chociaż muszę przeczytać kolejne odcinki, nie wiem, co się dalej dzieje. Nasz wątek się rozwija. Jest Sławek Uniatowski, wrócił Paweł Deląg. Ze Sławkiem wiele się dzieje. Okazuje się, że Leszek ma dziecko. Joasia jest w rozpaczy, bo się w nim zakochała. Wraca Michał. Na pewno zacznie troszeczkę mącić Asi w głowie. Nie to, że będzie chciał żeby była nieszczęśliwa. Będzie się o nią martwił – powiedziała gwiazda podczas jesiennej ramówki telewizji Polsat.

W nowych odcinkach M jak miłość Asię nie czeka więc szczęśliwa miłość – choć tak mogłoby się wydawać. Leszek będzie miał dziecko z Niną (Agnieszka Judycka), a to da Michałowi szansę, by odzyskać sympatię i zaufanie ślicznej sąsiadki!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa


×
×