Niebywale seksowne zdjęcie mokrej Barbary Kurdej-Szatan trafiło do sieci! Wyszła na nim jak największa Playmate wszech czasów! „Sztos”

Niepozorna Joasia z M jak miłość to zmyłka! Barbara Kurdej-Szatan kusi ciałem! Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie rozpaliło wyobraźnię męskiej części publiczności.
Seksowna Barbara Kurdej-Szatan kusi fanów na Instagramie. To zdjęcie rozpali Wasze zmysły!

Barbara Kurdej-Szatan to piękna, przebojowa i utalentowana blondynka. Szkoda tylko, że producenci M jak miłość zrobili z niej szarą myszkę… Tam aktorka nie ma szansy pokazać swojego prawdziwego oblicza. Jej bohaterka – Joasia Chodakowska – to cicha i spokojna dziewczyna z sąsiedztwa, zawsze starannie ubrana tak, by zakryć ciało. Błąd!

Co prawda pojawiła się w jednej scenie pod prysznicem, ale nie było za wiele widać, a akcja rozegrała się tak szybko! Przypominamy, że właśnie wtedy zakochany w Chodakowskiej Michał (Paweł Deląg) wparował do łazienki licząc na szybki numerek, a w zamian za to dostał w twarz, a Asia powiedziała, że nie chce go więcej znać! I to by było na tyle, jeśli chodzi o sceny rozbierane z jej udziałem. Tej w łóżku z Leszkiem (Sławomir Uniatowski), gdy była okryta kołdrą, nawet nie liczymy!

Gwiazda ma się czym pochwalić i korzysta z tego, póki są wakacje. Na jej Instagramie nie brakuje wspaniałych, gorących zdjęć! To jedno możemy zadedykować szczególnie męskiej części publiczności.

Aktorka pokazała się w samym bikini i to cała mokra tuż po wynurzeniu się z basenu! WOW! Opadły nam szczęki, co za ciało! Internautom także się spodobało:

  • Baśka, kurde… Ty szatanie!
  • Co za figura cudownie. Ideał kobiety z pani jest.
  • Piękny kostium na pięknym ciele
  • Sztos – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Tym razem obyło się bez hejterskich pogadanek. Na szczęście! Bo pod jednym z ostatnich jej wpisów jedna z komentujących uderzyła w czuły punkt aktorki. Tu zobacz więcej: Barbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro „Ja bym tak komuś nie napisała”

View this post on Instagram

#goodmorning ☀️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan w “Tańcu z gwiazdami” zatańczy w parze z… Dzięki niemu wygra Kryształową Kulę?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła swój sprawdzony sposób na kaca! Internauci ozłocą ją za sekretną poradę!


×
×