Barbara Kurdej-Szatan żegna się z rolą Joasi w „M jak miłość”? Już wie, co zrobi po odejściu z serialu

Serialowa Joasia potwierdziła, że straciła pracę przy dwóch dużych programach w telewizji publicznej, więc pojawiły się pogłoski, ze odejdzie również z M jak miłość. Czy to przez kontrowersyjne dla niektórych poglądy aktorki czy może przez jej plany ciążowe?
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan występuje w M jak miłość w roli Joasi już od pięciu lat. I na szczęście nic nie zapowiada tego, by jej wątek wygasł. Asia rozpoczęła właśnie romans z Leszkiem (Sławek Uniatowski), który, jak okazało się tuż przed przerwą wakacyjną w M jak miłość, ma dziecko z dawną kochanką (Agnieszka Judycka). Nie jest wykluczone, że z tego emocjonującego trójkąta może zrobić się nawet czworokąt. Prawdopodobnie Ostrowski (Paweł Deląg) wróci ze Szwecji i znów zainteresuje się Joasią. Jej zainteresowania cały czas potrzebuje też Wojtek (Feliks Matecki), którego Asia wychowuje po śmierci Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk).

Zatem Pracy przy M jak miłość Barbarze Kurdej-Szatan nie zabraknie, przynajmniej na razie. Ale aktorka deklaruje, że nie ma zamiaru histeryzować, nawet gdyby któregoś dnia miałaby pożegnać się z rolą Joasi.

– Jestem świadoma, że taka sytuacja może nastąpić, ale nie boję się tego dlatego, że ja robię dużo różnych rzeczy i zawsze znajdę jakieś pomysły na siebie i jest jeszcze mnóstwo różnych projektów, moich marzeń do spełnienia, których jeszcze nie zrealizowałam. Po prostu będzie w końcu na to czas – mówiła w wywiadzie dla Wideoportalu.

Być może Barbara a na jakiś czas będzie chciała zrobić sobie jednak urlop od grania w M jak miłość. Niedawno wyznała bowiem, że wraz z mężem Rafałem starają się o drugie dziecko. Aktorce udało się zwalczyć uciążliwą boreliozę i jest gotowa na bycie mamą. A 7-letnia Hania z pewnością niecierpliwie oczekuje młodszego rodzeństwa.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP! Jak dalej widzi swoją karierę?

Zobacz: Poważne braku w obsadzie „M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Ilona Janyst po porodzie wraca do “M jak miłość”. Chora miłość do Olka nada zatruwa jej życie. Co się wydarzy?


×
×