Barwy szczęścia: Bruno ucieknie od problemów i zdradzi Bożenę! Kim będzie jego kochanka?

Związek Bruna (Lesław Żurek) i Bożeny (Marieta Żukowska) z Barw szczęścia przeżywa tak ostry kryzys, że Stański zacznie szukać miłości w internecie. I w 2177 odcinku serialu Barwy szczęścia przeżyje niezapomniane chwile.

Barwy szczęścia: Bruno ucieknie od problemów i zdradzi Bożenę! Kim będzie jego kochanka?

CO SIĘ WYDARZY W 2177 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA WE WTOREK  21.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

Bruno z Barw szczęścia chyba ma dosyć problemów z niepłodnością w  małżeństwie z Bożeną. Choć Stańscy to piękna para, w dodatku także mądrze zarządzająca swym majątkiem, coś się w tym związku nie klei. Może faktycznie doskwiera im brak dzieci. W pewnym momencie Bożena rozważała nawet procedurę in vitro. Potem miała nadzieję na adopcję córki Izy Małek (Agnieszka Warchulska). Ale Iza wyzdrowiała i Stańscy nie dostaną ślicznej utalentowanej Paulinki (Lena Jastrzębska) na wychowanie.

Wobec tych kłopotów zarówno Bożena, jak i Bruno zaczną się od siebie oddalać. Bożena zacznie flirt z przystojnym urologiem ,, który właśnie zerwał z żoną (Piotr Borowski). Natomiast Bruno znajdzie miłość w internecie. Jego uwagę zwróci piękna brunetka o bujnych kształtach czyli Helena ( Emilia Ziemnicka).

Czytaj: Barwy szczęścia: Pianista Remigiusz to zwyrodnialec. Katował…

Oczywiście w tajemnicy przed żoną Bruno w 2177 odcinku Barw szczęścia pojedzie na schadzkę z Heleną. Wybierze się poza warszawę, nad Zalew Zegrzyński. Będzie kompletnie oczarowany kobietą. Oczywiście jadąc na spotkanie będzie się bał rozczarowania. Kobiety w internecie upiększają swoje zdjęcia. W rzeczywistości znajoma może nie okazać się tak atrakcyjna jak na fotografii. Ale tym razem Bruno tylko mile się rozczaruje.

Zobacz: Barwy szczęścia: Artur Chowański umrze po wylewie? Niepokojące zdjęcia z planu

Czy jednak w tym przypadku możemy spodziewać się gorącego, zapierającego dech w piersiach romansu. Tym bardziej, że na pożegnanie z Heleną Stawicki wyzna jej, że dawno nie przeżył niczego tak ekscytującego iże  liczy na kolejne spotkania. Ale… fani serialu mogą się rozczarować. Przecież Zalew Zegrzyński to znane  mieszkańcom stolicy zagłębie spa i odnowy biologicznej. Helena może być po prostu utalentowaną masażystką, która mogła postawić Bruna na nogi, a nie uprawiać z nim seks. Jednak w przypadku jego żony wydaje się, że wszystko zmierza do tego, by Bożena zdradziła męża z przystojnym doktorem Zbigniewem…


×
×