Barwy szczęścia: Córka Sabiny utopi się? Wszystko przez alkohol

Kolejna tragedia w Barwach szczęścia! Tym razem  dotknie ona rodzinę Sabiny (Barbara Kurzaj). Wszystkiemu jednak będzie winna sama Sabina i jej nieopanowany pociąg do alkoholu. Czy przez to zginie jej córeczka?
Barwy szczęścia odc. 1968. Sabina (Barbara Kurzaj), Kajtek (Jakub Dmochowski), Maja (Lena Parol)

Sabina z serialu Barwy szczęścia od dawna ma problemy z alkoholem. Coraz bardziej pogrąża się w nałogu. Wszystkiemu winny jest ogromny smutek, jaki Sabina czuje po śmierci ukochanego męża Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Czy teraz los znów okaże się okrutny i Sabina straci kolejną ukochaną osobę?

Zobacz: Złote Globy 2020: Kto dostał nagrody dla najlepszych seriali? Faworyci zawiedli

To bardzo możliwe! Wszystko rozegra się w jednym ze styczniowych odcinków serialu Barwy szczęścia. Sabina, której zależy tylko na wychylaniu kolejnych małpek, zostawi swą małą córeczkę Maję (Lena Parol) bez opieki. W pobliżu nie będzie ani Róży (Anna Gornostaj), ani Zuzi (Anna Adamus). Maja będzie się bawiła sama w basenie na ogrodzie Cieślaków.Ponieważ będzie strasznie gorąco, mała skorzysta z nadmuchiwanego basenika wypełnionego wodą. 

O krok od tragedii

I wystarczy chwila nieuwagi, by zabawa kilkulatki w ogrodzie zamieniła się w tragedię. Maja zacznie się bowiem topićtym płytkim baseniku. A w pobliżu nie będzie nikogo, kto mógłby pomóc dziewczynce się uratować.  

Sabina będzie tak bardzo pijana, ze nawet nie usłyszy wołania o pomoc i przedśmiertnych krzyków córeczki. W ostatnim momencie na pomoc topiącej się dziewczynce walczącej o życie ruszy Kazik (Grzegorz Mielczarek). To on wyciągnie bezwładne ciałko dziecka z basenu i rozpocznie resuscytację. Ale czy nie będzie za późno? Czy Maja przeżyje? Może ten wypadek tak wstrząśnie Sabiną, że jednak zmieni się i przestanie pić. Oby jej córeczka przeżyła  I nie doznała niedotlenienia mózgu.

Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak miłość”?! To Nina jej pomoże

Prawdopodobnie jednak tragedia w ogródku sprawi, że Sabina pójdzie po rozum do głowy  i da się namówić na terapię. Być może uda jej się to z pomocą Kazika i byłych teściów – Róży, Zdzisia (Zbigniew Buczkowski) oraz syna Kajtka (Jakub Dmochowski). 


×
×