Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Władek (Przemysław Stippa) z Barw szczęścia po zwolnieniu z uczelni będzie miał jeszcze gorsze problemy niż znalezienie pracy. Będzie musiał zeznawać w prokuraturze. A nowy bohater, który początkowo będzie chciał mu pomóc, może mu odebrać także ukochanego Darka (Andrzej Niemyt).
Barwy szczęścia, Władek (Przemysław Stippa), Darek (Andrzej Niemyt)

Władek z Barw szczęścia walczy z nieuczciwym dziekanem, Bednarkiem (Wojciech Skibiński). Odkrył, że ten jest plagiatorem . Nie mógł tej informacji zachować dla siebie. O całej sytuacji opowiedział dziekanowi. Bednarek był tym oburzony i dlatego Władek dostał wypowiedzenie. Na szczęście nie zamierzał się poddać i ruszy do walki o własne szczęście, ukochaną pracę i spokój .

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?

Jak dalej potoczą się sprawy zawodowe sympatycznego naukowca? Sprawa plagiatu okaże się być tylko czubkiem góry lodowej przekrętów, które Bednarek robił na uczelni! To dlatego w odcinku 2129 Barw szczęścia (emisja we wtorek 5 listopada na antenie TVP2) Władek dostaje wezwanie z prokuratury. Okaże się, Bednarek wpędził uczelnię w dług. Prokurator będzie chciał wiedzieć jak najwięcej o tej sprawie. Niestety, w związku z ogromnymi zobowiązaniami finansowymi i przyszłość placówki stoi pod znakiem zapytania

Jednak Władek postanowi działać i zobaczymy, że naukowiec skontaktuje się ze znanym przedsiębiorcą Maksymilianem Szubertem (w tej roli Marcin Stec). Biznesmen będzie gotów nawiązać z Cieślakiem współpracę naukową – a ten przedstawi mu od razu Darka. Ale czy po tym spotkaniu Szubert nadal będzie chciał sponsorować badania Władka?

Zobacz też: Barwy szczęścia. Darek i Władek wyjadą za granicę w poszukiwaniu pracy? Kariera Cieślaka legnie w gruzach

Bardzo prawdopodobne jest, że gdy tylko Szubert pozna Darka po prostu będzie chciał go odbić Władkowi. Czy to oznacza, rozstanie sympatycznej pary gejów? A może jeszcze gorzej – znikniecie Władka – przynajmniej na jakiś czas- z Barw szczęścia. Chodzą bowiem słuchy, że włodarzom w TVP niezbyt podoba się to, że w Barwach szczęścia homoseksualiści są przedstawiani w tak pozytywnym świetle. A z kolei Przemysław Stippa ma sporo pracy poza serialem. W poniedziałek 28 października zobaczymy w teatrze Telewizji spektakl Hamlet ze Stippą w roli tytułowej. Poza tym aktor gra też w nowym serialu TVP – Dom pod Dwoma Orłami.

Zobacz też: Dom pod dwoma orłami. Powstaje nowy historyczny serial z plejadą polskich gwiazd. Znamy szczegóły!


×
×