Hubert wyciągnie żonę z amerykańskiego aresztu? Klara Pyrka z „Barw szczęścia” wróci do Polski!

Nareszcie! Klarze (Olga Jankowska) z Barw szczęścia uda się szczęśliwie wrócić do Polski! Jej bliscy walczyli o ty, by została wypuszczona z amerykańskiego aresztu. Ale nie wiadomo, czy pomogły gigantyczne pieniądze, czy po prostu zdjęto z niej zarzuty! Najważniejsze jednak jest to, że Marysia (Antonina Niewiarowska) odzyska mamę, a Hubert (Marek Molak) – ukochaną żonę.
Barwy szczęścia - Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

W Barwach szczęścia po pełnej dramatycznych zwrotów akcji walce bliskich Pyrki o jej powrót do kraju, to wreszcie się uda. Klara, aresztowana w USA za… szpiegostwo, przyleci do Polski.

Zobacz: Regina z „Barw szczęścia” ulegnie Remkowi. Jej związek z Frankiem nie ma już szans na przetrwanie!

Pyrka przyleci do domu – wszystko to zobaczymy w 2131 odcinku Barw szczęścia (emisja w czwartek 7 listopada w TVP2). Czy Klara zostanie uniewinniona, czy ktoś wpłaci za nią niebotycznie wysoką kaucję? Przecież Hubert bardzo długo walczył, by zdobyć gigantyczne pieniądze. Amerykański sąd zażądał aż 200 tysięcy dolarów! Hubert na pewno nie dysponował taką kwotą. Jego przyjaciele także…

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?

Jak zatem dojdzie do tego, ze żona Huberta stanie wolna na polskiej ziemi? Kluczowa może się tu okazać kwota 100 tysięcy zł, którą Paweł (Mateusz Rzeźniczak) w całości przekaże Agacie (Natalia Zambrzycka). Ale taka kwota na pewno nie wystarczyłaby, żeby uwolnić Klarę. Może zatem amerykańscy śledczy wycofają zarzuty przeciw Pyrkowej? Jeśli tak, będzie mogła się ona starać o odszkodowanie za straty moralne poniesione w amerykańskim areszcie. Ten, zwłaszcza dla imigrantów, nie jest przyjaznym, zdrowym i miłym miejscem, co pokazał dobitnie inny serial, Orange is the New Black. A gdy Klara tam przebywała kontakt z nią był mocno ograniczony.

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Rozwianie z odszkodowaniem podpowie Pyrce mecenas Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk). Prawniczka zupełnie słusznie uważa, że powinna walczyć o odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie! – W grę wchodzą duże pieniądze – podpowie Klarze prawniczka.


×
×